25 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

25 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

25 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: Mesafe uzadıkça gücünü alan etkili sprinter ************* için bu kez şartlar tam da lehine olduğudan kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

2.AYAK: Performans olarak etkili görünen ama özünde beceriksiz isimlerin biraraya geldiği bu koşuda canı istediğinde maidenden çıkacak olan ************* için artık çıkar dediler.  Ancak biz yinede kazanma özürlü atlara güvenmediğimizden takibimizdeki ************* önceliğinde ************* ve ************* yazalım.

 

3.AYAK: Mesafeyi çok seven ************* geri planda kalmış ama bizce yarış içi şartlardan dolayı çok şanslıdır. Çok sürpriz konumda olmasına rağmen bizim BANKOMUZ olacaktır.

 

4.AYAK: ************* aradan sonra yarış kazandı ve belkide normalde çok rahat kazanacağı grupta yine çok güveniliyor. Ancak uzun ara sonrası bu dinçlik yarışı bugünkü koşusunda etkisini ters ynde gösterecektir. Dolayısıyla yanına mutlaka ************* yazalım zira çok formda ve kolay kazanırsa bile şaşırmayacağız.

 

5.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı her iki ihtimalde ************* ve ************* kazanmaya yakın gözüküyor. Bunları sadece form artışı gösteren ve bu kez çok koşması beklenen ************* bozabilir.

 

6.AYAK: Bu koşuda yarış içi gelişmeler hemen hemen belli olduğundan güçlü birkaç isme şans verip geçmeyi hedefliyoruz.  *************  ,  ************* ve *************arasından bir birinci çıkacaktır.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.