26 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul Altılı tüyolu yorumlar

26 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul Altılı tüyolu yorumlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK:  ************** bugün yarın kazanırız diye dolanıyor.  ************** ise bir grubun çok güvendiği isim. Bu iki at ön planda önerildi. ************** ahır önerisi takip listemizdeki isim, yakında bomba patlatacaktır. ************** eklenen takısı başarılı oldu ve bugün de eksik koşma ihtimali yok, mutlaka yazın. ************** için de bugün harika görünüyor denildi.  Bir de yarışa erken dahil olabilirse sonlarda ************** adını duyabiliriz, **************  ise sentetikte çok farklı koşabilir.

 

2.AYAK:  ************** iyi durumunu kazanarak yansıtmaya çalışacak.  ************** sprint kısmından, ************** ise takipteki isim olduğundan yazılmalı.  **************, ************** ve ************** yazarak burayı sağlama alalım.

 

3.AYAK:  ************** ilgilileri tam hedef bu koşuya katılıyor, mutlaka başarılı olacaktır dikkat.

 

4.AYAK:  Kilo kaldırabilen ************** hayatının en kolay grubunda kazanmalı ancak yarış içi stili rakibi ile erken inatlaşırsa kilo sorun yapabilir. Ahırdan gelen iyi koşacak duyumlı ************** ile burayı sağlama alalım.

 

5.AYAK:  ************** istanbula iddialı gelmiş. Bizce çok sürpriz bu atı banko değerlendirilebiliriz.
BANKO: *

 

6.AYAK:  ************** ahır önerisi ile favorimiz.************** ‘i takibe alalım zira durumu iyi olduğundan yakında bomba yaparsa şaşırmamalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.