26 temmuz perşembe ankara altılı tüyoları

26 temmuz perşembe ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

26 temmuz perşembe ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

7 li plase için  ***** banko önerildi.

1.AYAK: *****  için bu kez ***** idaresinde daha temkinli gidip sonuca ulaşması bekleniyor. ***** da ahırından iddialı. *****kalite kontejanından yazılmalı. Takip listesi için ***** ve ***** öneriyoruz. Sigorta amaçlı 1***** yazılabilir.

2.AYAK: Ahır önerisi *****  hakkında iddialı konuşuldu. Cazip banko olarak değerlendirebiliriz. Banko yazılmayacaksa ***** ve *****topluca yazılabilir.

3.AYAK:  Bu koşuda çok at önerildi. *****

4.AYAK:  ***** gruptan üstün olduğu ve bu koşuyu henüz maiden olmasına rağmen kazanması beklenildiği paylaşıldı. Banko yazabiliriz.

5.AYAK: *****  üstün formu ile bugünde favori . ***** ,*****ve ***** rakip önerilerimiz.

6.AYAK: ***** çok pasif grupta birhayli öne çıkmış durumda. Kazanması zaten normal seçenek ancak bugün iyi koşması beklenen ***** hem takip listesi hemde sağlam kuponlar için önerebiliriz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.