27 aralık 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

27 aralık 2021 Bursa altılı tahminleri, m sav Bursa tahminleri, 27 aralık 2021 Bursa altılısı, 27 aralık 2021 Bursa at yarışı tahmini, tjk bülten, banko altılı tahminleri, Bugün 27 aralık 2021 at yarışı tahminleri, Bursa ALTILI tahminleri, Altılı yorumları, At yarışı tahmini, Bursa at yarışı tahminleri, tjk yarış tahminleri, Bursa yarış yorumları, Bursa bulten tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri,

27 aralık Bursa At Yarışı Tahminleri hazır.

27 aralık 2021 pazartesi. Yıldızlı bülten, Bursa at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

27 aralık 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

27 aralık 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

 6.FİŞEK ALİ arap atlarına göre çok iyi galopları ile dikkat çekiyor. İstanbulda yaptığı işleri bursa pistine taşırsa affetmeyecektir. Kaizbert temsilcilerinden 1.ACARER‘i mutlaka ihmal etmeyelim. Bugün çok koşacağını tahmin ediyoruz.

Daha sonra 3.BENGÜTAŞ kuponlara ekleyelim. Bu at hayatının en iyi durumundayken bu tip gruplarda ihmal edilmemelidir. Daha geniş kuponlar 2.ATEŞALAN ve 5.KILIÇ FARO‘yu değerlendirebilirler.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.