27 Mart Adana At Yarışı Yorumları

27 Mart Adana At Yarışı Yorumları

27 Mart Adana At Yarışı Yorumları

27 Mart Adana At Yarışı Yorumları
 • 1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ istikrarlı yarışları ile sevdiği mesafede çok şanslı olsa da kazanma karakteri düşündürücü. AT İSMİ GİZLİ ilk yarışı görmezden gelin bugün çok koşacak denildi dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.
 • 2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarışın süratli geçmesi muhtemel yarışta öne çıkardığımız isimler. Bu iki isim eksik koşarsa burası karışır fakat programın kalabalıklığından dolayı 2 at geçiyoruz.
 • 3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz. Öndeki kapışmaya dahil olmayacak olan royal bir adım önde değerlendirilebilir.
 • 4.AYAK: Bu koşuda AT İSMİ GİZLİ ağır favori ancak hasanet gibi rahatsız edici stili bir rakibi var. Mesafe lehine olsa da sonlarda durabilme ihtimali var. Öncelikli rakibi AT İSMİ GİZLİ olurken AT İSMİ GİZLİ da diğer rakipleri kadar şanslılar.
 • 5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için yarışın seyri tamamen lehine gelişeceğini söyleyebiliriz. Tabi koşmamış isimlerden taktiksel bir hamle gelmezse. Bu durumda kazanmaya yakındır. İşleri çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ dinçlikle ters koşabilir. AT İSMİ GİZLİ görüntü olarak çok beğenilmiş, sürpriz yapabilir dikkat.
 • 6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ gruptan üstün olsa da ara sonrası bu sezon toparlanamadığını gördük. Sert rakiplerle koşmuş olsa da sorunları halledilmedikçe bu tip gruplara da geçilebilir. Koşarım derse tabiki rakip tanımaz fakat bu durumda ancak favori olabilir. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ tempoyu ayarlayıp rakiplerine direnmeye çalışacaklar ama onları rahatsız edecek ağır kilolu şansı olmayan ** gerçeğini göz ardı edemeyiz. Bu durumda 3 favorimiz güven vermiyorken takip atlarına ağırlık verebiliriz. AT İSMİ GİZLİ için yakında kazanır demişlerdi, bugün lehine gidişatta iddialı olabilir. Sahada konuşulan isimlerden AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyebiliriz. Yavaş yavaş toparlanan AT İSMİ GİZLİ bu koşusu ile birlikte çıkışa geçebilir.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: **
 2. AYAK: **
 3. AYAK: **
 4. AYAK: ****
 5. AYAK: ***
 6. AYAK: ***

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

27 Mart Adana At Yarışı Yorumları 27 Mart Adana At Yarışı Yorumları 27 Mart Adana At Yarışı Yorumları

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8