28 ekim bursa 1 Çok Sağlam 1 de Çok Sürpriz Banko

28 ekim bursa ahırdan özel tüyolar 1 Çok Sağlam 1 de  Çok Sürpriz Banko

 

*1.AYAK:* ************* mükemmel formu devam ediyor. İçe yatma huyu sebebiyle genelde zor kazanıyor. Rakibe faul yapma ve ya faul yapmamak için atı  düzeltirken kaybedeceği zaman göz önüne alındığında geçilme ihtimali var gözüküyor.

 

*2.AYAK:* Bugün yarın kazanır denilen ************* ile bu aralar ekibinin beklentilerinin yüksek olduğu ************* mutlaka yazılmalı.

 

*3.AYAK:* Kazanma karakteri düşük ve formsuz gibi gözükse de bir süredir takibimizde olan ************* için artık bomba yapma vakti gelmiştir. Etkili biniciyi, sevdiği mesafeyi ve yarış içi avantajları yakalamışken bunu değerlendirmelidir. ÇOK SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir.

 

*4.AYAK:* Formunu giderek arttırdığını kanıtlayan ************* bugün de etkili olacaktır. ************* müthiş nefesi ile yarışın her metresinde birincilik mücadelesinde olacaktır. Ön gruptan da ************* yazabiliriz.

 

*5.AYAK:* ************* son yarışı galop niyetine gelecek olup bugün çok etkili koşması bekleniyor.. ************* dişine göre rakipler arasında çok koşar.

 

*6.AYAK:* Bursaya iddialı gelen ************* için kolay lokma rakipler mevcut. Büyük bir hata yapmadıkça kolay kazanacaktır. SAĞLAM BANKO

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.