28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko

28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko

28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko tek altılı kuponu

28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko
 1. AYAK: Rakiplerine nazaran bu pist ve mesafede etkili olmasını beklediğimiz isim AT İSMİ. Rakibi ise AT İSMİ . Zincirleri kırabileceği rakipler yanında iddialı olacaktır.

 2. AYAK: Mesafeden dolayı AT İSMİ rahatsız edilmeden yarışı çalabilir dikkat. Eksik koşarsa devreye AT İSMİ ve AT İSMİgirerler.

 3. AYAK: Önde gidecek isimlerin fazla olması AT İSMİ ekmeğine yağ sürecektir. Ancak beklenen süratli tempolara çıkılmazsa çime bilenen isimlerden AT İSMİ öncelikli rakibi olacaktır. Kaliteli kumaş AT İSMİ ihmale gelmez.

 4. AYAK: AT İSMİ ve AT İSMİ güç kıyaslamasında eşit olduğunu düşündüğümüz isimler. Bu koşudaki rakipleri AT İSMİ ise çok güçlü ve dayanıklı bir at. Bugün ilk kez karşılacaklar ama muhtemelen AT İSMİ virajdan sonra rakiplerini atlatacaktır. Bizce favori olmamasına rağmen BANKO olarak yazılabilir.

 5. AYAK: Yarışın çok süratli geçmesi bekleniyor. Taktiksel olarak yapılacak değişiklikler olsa da yarışın sratli geçmesine engel değil, özellikle binici değişiklikleri de sonuca etkisi olan bir faktör. Bugün için şablondaki sıralamamızı ayırmamanızı tavsiye edeceğiz.

 6. AYAK: AT İSMİ gruptan üstünlüğü aşikar. Ara sonarsı dinçlik yarışını da iyi yapabilir, herhangi bir sorunu olmasa da bugün için yarışın temposu ağır seyredeceğinden kazanma şansı azalabilir. AT İSMİ yarış içi şartlara bağlı birhayli avantajlı konumda. AT İSMİ için grup sert olabilir ama boş kalınca dikkate alınmazsa ceza kesebilir. AT İSMİ bu şartlarda mutlaka yazılması gereken bir at.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: **
 2. AYAK: ***
 3. AYAK: ***
 4. AYAK: *
 5. AYAK: ****
 6. AYAK: *****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko 28 Mart Adanada Favori Olmayan Banko

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8