28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı

28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı

28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı ganyan yorumları

28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı
 1. AYAK: Sürekli iyi gruplarda koşan AT İSMİ bugün denk grupta iddialı olacaktır. Çim bekleyip yarış gören AT İSMİ mutlaka iyi koşar. Çimde çok ters koşabilecek tüyolu isim AT İSMİ bugün bomba yapabilir dikkat. Son koşusu çok beğenilen AT İSMİ  bugün de yazılmalı.

 2. AYAK: AT İSMİ bu kez iyi bir jokeyle yarışacak ancak yarışın temposu çok ağır seyredeceğinden iş sprinte kalmayabilir. AT İSMİ sabırlı yarışını bugün de sergilerse kolay aldığı liderliği fotoya kadar taşıyabilir. Ön gruba yakın gidecek isimlerden AT İSMİ ve AT İSMİ mutlaka yazılması gerekir. AT İSMİ sigorta.

 3. AYAK: AT İSMİ bu sezon sınıf atlayıp çıldırmış gibi koşuyor. Benzer grupları sürekli geride bırakan safkan bugün de ağır favori fakat bizce AT İSMİ daha şanslı konumdadır. Beraber yarıştığı koşuları dikkatle izlerseniz önde tempoyu hızlandıran rakipleri mevcuttu. Bugün ** başka stili rakibi yok, muhtemel tempoyu beraber ayarlayıp AT İSMİ arkalarında uzun süre tutabilirlerse sonlarda geçit vermeyecektir. İki atı ayırmayın.

 4. AYAK: AT İSMİ son zamanların en ters yarışında start alacak, yine çok yüksek afg olacaktır ama bu kez geçilme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtelim. AT İSMİ boş kaldığında ne kadar tehlikeli olduğunu yazmıştık. Bugün de benzer lehine şartları sonuna kadar değerlendirecektir. Dinçlik yarışları fena olmayan kalite kumaş AT İSMİ ihmal edilmemeli.

 5. AYAK: AT İSMİ ilk yarışında takibe almamız istenmişti, bugün çok etkili olacak dikkat. AT İSMİ dil bağı yaramayınca çıkarıldı ve tekrar pist ve mesafe getirildi, iddialı olacak dikkat.

 6. AYAK: Şüphesiz günün en zor koşusudur. Kaliteli isimlerin arası olması nedeniyle gözler formda isimlere çevriliyor, fakat onların da durumu pek güven vermiyor, mesela AT İSMİ sürekli iyi koşsa da ağır kilolu ve neredeyse 2 yıldır yarış kazanamıyor. Bu koşu oldukça ağır tempoda başlayacağı için sonucun normal şartlarda bile belirsiz olduğunun altını çizelim. AT İSMİin liderlik edeceği koşuda sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: ****
 2. AYAK: *****
 3. AYAK: **
 4. AYAK: ***
 5. AYAK: **
 6. AYAK: *****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı 28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı 28 mart İzmirde sürpriz tüyolu altılı