28 Şubat Adanada Sağlam Banko vardır

28 Şubat Adanada Sağlam Banko vardır

1.AYAK:

Mesafeye uyum sağlayacağını düşündüğümüz GİZLİ bizim favorimizdir. Yazılmadığında yatırma ihtimali olan GİZLİ bu grupta adını duyuracak formda. Gruptan üstün olabileceğini düşündüğümüz GİZLİ dinçlikle ters koşabilir dikkat.


2.AYAK:

GİZLİ son yarışında takibe aldığımız isimdi. Bugün çıkış yarışı yapabilir dikkat. Geçen at yarışı sezon sonuna doğru yarışlarına iddialı hazırlanan GİZLİ tam toparlandım derken araya girdi, iyi ellerde sıkı hazırlanan safkan bugün bomba yapabilir dikkat. Kazanma karakterine rağmen bu grupta GİZLİ mutlaka yazılmalı. Yarışın süratli olması işine yarayacak olan GİZLİ sürpriz yapabilir. Diğer takip atları GİZLİ bomba köşesinden eklenebilir.


3.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

GİZLİ bugün çok güvenilen bir isim olsa da önde rahat kalacak olan GİZLİ rakibine çok rahat direnebilir. GİZLİ kazanmayı unutmuş olsa da formda binicisi ile zincirleri kırabilir dikkat.

 


5.AYAK: 

SAĞLAM BANKO olarak önereceğimiz isim GİZLİ olacaktır. Lehine şartlarda bu rakiplere sprint şansı tanımayacaktır.

 


6.AYAK:

Dış startta olması avantajına olan GİZLİ iyi bir çıkışla liderliği alabilir. Biraz da rahat bırakılırsa bitirmesi çok muhtemeldir. GİZLİ form tuttuktan sonra yarış kazanması uzun sürmiyor, son yarışında iddialı olduğunu kanıtladı. Bugün de tabelanın üstlerinde gözükecektir. Mesafesinde GİZLİ mutlaka yazılmalı. Yarış süratli geçerse GİZLİ etkili olacaktır. GİZLİ kolay temposu ile kısa sprintini sonlara saklayabilirse şansı artar.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

GÜNÜN ALTILI KUPONU

  Yıldızlı bülten başarılı altılı yorumları Whatsapp abone listesi 28 Şubat Adanada Sağlam Banko vardır 28 Şubat Adanada Sağlam Banko vardır 28 Şubat Adanada Sağlam Banko vardır