28 temmuz 2018 cumartesi izmir at yarışı yorumları ve ahırdan tüyolar

28 temmuz 2018 cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

28 temmuz 2018 cumartesi izmir ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: ***** ne bugün bir grup çok güveniyor. ***** ise kalite olarak mutlaka yazılmalı. Form durumundan dolayı ***** yazılırsa burası geçilebilir.

2.AYAK: ***** takip listenizde olsun. ***** sıkı hazırlanmış. *****  ise takibimizdeki isim, yakınlarda bu safkan için de kazanır dediler.

3.AYAK: ***** kazanma karakteri düşük ciddi rakibi karşısında öne çıksa da bizce bugün için yarış içi şartlardan dolayı eksik koşarsa devreye ***** girer.

4.AYAK: ***** ankarada çok koşar dikkat. ***** ve ***** de bu grupta ihmale gelmeyecek forma sahip isimler. ***** ise tekrar sevdiği piste getirildi.

5.AYAK: ***** bugün ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. ***** çok formda,***** kaliteli ancak sorunlarından dolayı ara verdi. ***** yakın zamanda sürpriz yapması beklenen isim. ***** bugün muhteşem hazırlanmış.

6.AYAK: ***** nın sorunlarının tamamen çözüldüğü ve bugün yarışa yansıtacağı konuşuldu. ***** ise gruptan üstünlüğü unutulmamalı.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.