29 Mayıs 2021 İzmir altılı tahminleri Sürpriz tekli

izmir altılı ganyan tahminleri

29 Mayıs 2021 İzmir altılı tahminleri sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan 29 Mayıs 2021 İzmir altılı tahminleri ve altılı kuponu için istanbul altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

29 Mayıs 2021 İzmir altılı tahminleri

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 2400 Çim pistte yapılacaktır. Bu koşudaki takip atlarımız, uzman görüşleri ve at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 29 mayıs 2021 izmir altılı tahminleri ikinci ayağında 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1200 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

izmir Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021

3.AYAK: Bugün 29 mayıs 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59 kg, 1600 Kum pistte olacaktır. Kilo farkları ve saha önerileri ile alakalı yorumlarımızı okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

4.AYAK: izmir at yarışı tahmini dördüncü ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59 kg, 1300 Çim pist mücadelesi olacaktır. Genç ve yaşlı atların karışık olduğu bu mücadelede hazırlıkları ile göze çarpan isimleri paylaştık. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: izmir altılı yorumları beşinci ayağında 4 Yaşlı Araplar, 2000 Kum pistte sahadan gelen öneriler, takip atları ve uzman görüşleri ile yorum hazırladık. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum pist mücadelesinde zor görünen koşuyu sizler için kolaylaştırmaya çalıştık. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

izmir Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


izmir Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021
ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: izmir Altılı tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz