24 mart Bursada 3 banko 4 tl altılı kuponu

3 banko 4 tl altılı kuponu

24 mart Bursada 3 banko 4 tl altılı kuponu

3 banko 4 tl altılı kuponu

1.AYAK: Özellikle AT İSMİ GİZLİ start sorunu yaşamazsa çok etkili olacakmış dikkat. Yarış içi şartlar yine AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ lehine işleyecek. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sigorta.

2.AYAK: Sorunları halledildiğinde çok daha iyi rakiplerle mücadele edebilecek potansiyele sahip AT İSMİ GİZLİ için iddialı duyumlar aldık. Eğer denildiği kadar iyiyse bu rakipleri kolay geçecektir. BANKO

3.AYAK: Ciddi hazırlıkları dikkat çeken AT İSMİ GİZLİ bugün ters koşabilir dikkat. Kaliteli AT İSMİ GİZLİ  olmazsa olmazlardan. Mükemmel formu ile AT İSMİ GİZLİ stili rakipleri olsa da şansı azımsanamaz. AT İSMİ GİZLİ takip atımız olup bu aralar sürpriz yapabilir.

4.AYAK: Bu koşudaki bankomuz hakkında detaylı yorumlar whatsapp abonelerimize iletilmiştir. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde her gruba kafa tutabileceğini kanıtlamış bir isim. Bugün de hata affetmeyecektir. Kaliteli AT İSMİ GİZLİ ile muhtemelen erken süratlenecek yarışta etkili gelecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ uzun süredir takibimizde olan bir isim. Yarış gördükten sonra hızla toparlanan safkanın bu gruptan üstün olduğunu söyleyebiliriz. Bugün lehine bir gidişatta ön gruba yakın konumlanıp düzlükte vites arttıracaktır. Sonlarda da etkili sprint yapabilecek uzun mesafe deneyimi olmayan atlara da direnecektir. BANKO yazılabilir.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: ****
  2. AYAK: *
  3. AYAK: ****
  4. AYAK: *
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: *

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

3 banko 4 tl altılı kuponu 3 banko 4 tl altılı kuponu3 banko 4 tl altılı kuponu