3 eylül adana altılı tahminleri

3 eylül adana At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

3 eylül adana ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ********** ve ***** arasında bir yarış olur görüşünde herkes hemfikir. ***** ise yakın zamanda iyi koşacak duyumları ile eklenmeli.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** ve ***** ahırdan önerildi. ***** ve ***** ise yarış içi avantalardan yazılmalı. ***** kalite kontejanından yazarsak *****  ile de sağlama alırız.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: 7.ARMAĞAN ciddi hazırlıkları ile çok ön planda tuttuğumuz isimdir. Start problemine rağmen banko olarak değerlendireceğiz.
SIRALAMAMIZ: 7BANKO

4.AYAK:  ***** yine çıktığı gibi bitirebilir ve onuda ancak ***** geçebilir veya geçemezsede ikinci kalır. İki atı yazarsak sağlam olur.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** öncelikli yazmamız için ahırdan önerildi.  ***** ve ***** topluca yazmanızı önereceğimiz diğer isimler.

6.AYAK: ***** ve ***** için iyi koşacak duyumları geldi. Bu iki ismi zor bir koşu olsa da bütçe açısından yeterli gördük.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.