3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri SAĞLAM BANKO

3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan 3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri ve altılı kuponu için Ankara altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 1400 Çim pistte yapılacaktır. Bu koşudaki özellikle takip atlarına ve sahadan duyumlara ağırlık verdik. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 3 haziran 2021 Ankara altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 2200 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3.AYAK: Bugün 3 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2000 Sentetik pistte olacaktır. Bu koşu ile alakalı yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Ankara at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1600 Çim pist mücadelesi olacaktır. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Ankara altılı yorumları beşinci ayağında 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim pistt mücadelesinde uzman ekibimizin hazırladığı yorumları okumak için bize yazın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Çim pist mücadelesinde yıldızlı bülten sizler için önemli bilgiler hazırladı. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri 3 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri