3 Nisan Adanada Sağlam Banko İle Kolay Altılı

3 Nisan Adanada Sağlam Banko

3 Nisan Adanada Sağlam Banko

3 Nisan Adanada Sağlam Banko

İLK ALTILI OYNAYANLAR İÇİN 2. KOŞUDA 12.ŞENTÜRK ‘E DİKKAT.
Canı istediğinde yarış kazanacak durumu vardı ve bugün için çok hazırlıklı olduklarını öğrendik.

  1. AYAK: Önceki yarışında %3 afg ile toparlandını belirttiğimiz 4.CÜLÜK startta kalmasına rağmen ikinci bitirerek formunu kanıtlamıştı. Ancak tabela içerisinde girince otoritelerin dikkatini çekebilen safkan haliyle favori konumuna gelmiş. O gün için yarışın da çok süratli geçtiği için güzel sprinti ile kapasitesini göstermiş oldu. Bugün çok süratli isimler olmadığı için sprinti yine yetiştiremeyebilir. Dolayısıyla önlerde gidecek olan 1.POWER RHTYM bu kez trafik sorunu yaşamayacağı için düzlükte bir anda yarışı çalabilir. İyi yet turarsa 2.EFSANE AŞK sürpriz yapabilir. 7.ZEA BIDDY kalite kontejanından eklenebilir. 6.LATİF BABA sigorta.

  2. AYAK: Son yarışında iç starttan çıkıp öne erken gelemeyince liderliği alamayan 9.BALANCE sonrasında da ısrarcı olmamı ve bekleme stili de kendisine uymadığı için başarısız olmuştu. Bugün uzun mesafenin ilk düzlüğünde bizce erken alacağı liderliği fotoya kadar koruyacaktır. Yine boş kilosu ile 8.BE HAPPY sert rakibi olacaktır.

  3. AYAK: Sürekli artan formu ile 12.YILKI artık kazanabilir. 4.TAÇHAN için iddialı duyumlar geliyor. 2.ÇEKİÇBEY ‘de ilk yarışı için iddialı hazırlanan isimlerden. 3.KAÇAR YUNUS istikrarlı yarışları ile yazılmalı.

  4. AYAK: 5.BENZENCİ kalite olarak farklı olduğu bir grupta start alacak, yarış gören safkanın bugün muhtemelen ön grupta gidip düzlükte rakiplerini ayırmasını izleyebiliriz. Eğer biraz daha zamanı varsa diye rakip yazacak olursak öncelikle 1.BUNİYABİR yazalım, sonlardaki direnci bu rakiplere de yetebilir. Aprantisi idare edebilirse 7.ÇIĞGÜZELİ lehine şartlarda bomba yapabilir. 2.FLYING GIRL , 3.HAZİNEM ve 14.GÖKÇEBAYIR daha sonra eklenebilir.

  5. AYAK: İlgililerinin bugün çok ümitli oldukları 8.DERYADENİZ sevdiği çimde kendisine göre alt grup sayılabilecek atları kolay geçecektir. SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

  6. AYAK: 6.ALBUNEA ‘nın son kum yarışında alehine mesafede ve alehine bir gidişatta muhteşem sprintini izlemiştik, bugün tüm şartların lehine döndüğü bu yarışı kazanabilir. Genel olarak sürekli sert rakiplerle mücadele eden 1.O BİR REİS bu sezon başarılı bir yarışı olmasa da bugün için kalitesi ile uygun rakipler ve lehine şartları değerlendirip kolay bile kazanabilir dikkat. 4.ÖZGENAĞA bu grupta ihmal edilmemesi gereken bir isim. Zor kazanan bir isim olsa da boş kilosu ile sürekli mücadelenin içinde kalmasını beklediğimiz 10.YANTAR kuponlara eklenebilir. Son olarak ön grubu erken atlatıp sprint bekleyecek olan formda isim 11.POYRAZIM ‘ı ekleyebiliriz.

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4,1,2,7,6
2.AYAK: 9,8
3.AYAK: 12,4,2,3
4.AYAK: 5,1,7,2,3,14
5.AYAK: 8
6.AYAK: 6,1,4,10,11

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

3 Nisan Adanada Sağlam Banko 3 Nisan Adanada Sağlam Banko

3 Nisan Adanada Sağlam Banko