30 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

14 nisan 2022 İzmir at yarışı tahminleri

30 aralık İzmir At Yarışı Tahminleri hazır.

30 aralık 2021 perşembe. Yıldızlı bülten, 1 sağlam Bankolu İzmir at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

GÜNCELLEME: SAAT 09:03’TE YAPILMIŞTIR.
Aşağıdaki atlar yorumlara son dakika önerisi olarak eklenmiştir.
2.ayakta: 2) Cezmican
4.ayakta 6) Speedy King

30 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

30 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

Günün ilk ayağında, 4 ve yukarı dişi arap atlarının, şartlı 5 mücadelesi 1600 metre kum pistte gerçekleşecektir.

Totosunda çimci gibi gözüksede, aslında kumdada çok başarılı koşan 1 numaralı Pişkin Kız, nispeten uygun rakipler yanında, apranti kilo indirimi ile müsait şartları yakalamış durumda. Yarış günü yağmur beklentisi var. Pist şartları lehine olacağından çok koşacaktır. Binicisi ve ekibi atlarına güveniyor. Afg oranlarında geri planda olacaktır ama, siz kuponlarınıza mutlaka yazın.

İlk rakibi 5 numaralı Madam Elli olacaktır. Rakiplerinden üstün olan safkanın, ıslak pisttede iyi koşabildiğini biliyoruz. Formda aprantisi ile yine kazanma şansı yüksektir.

2 numaralı Lolan Güzeli‘ne, bugün kilo indirimine gidilmeksizin mehmet kaya bindirilmiş. Bir sorunu yoksa bu rakiplerini geçebilecek kapasitede olduğunu söyleyebiliriz.

3 numaralı Ayduru, son yarışında nihayet zincirleri kırdı. Zor kazanan bir at olsada, bu rakipler arasında yine kazanabilir. Yazsan olmaz, yazmasan olmaz türden bir at.

Son olarak 4 numaralı Hürsev kuponlara ekleyelim. Yasin içsel idaresindeki son galobu çok beğenildi. Tamerinoğlu temsilcisini bu grupta ihmal etmemek gerekir.

Bu koşudaki sıralamamız,

1, 5, 2, 3 ve 4 şeklindedir.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.