31 Temmuz 2018 Ankara altılı yorumları sürpriz tüyolar

31 Temmuz 2018 Ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

31 Temmuz 2018 Ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** gruptaki safkanlara göre çok hazır ve kaliteli olduğu aktarıldı. Ahırlar bölgesinde kazanması bekleniyor. Yalnız afg olarak bu atın birhayli gerisinde kalan ***** için de iyi duyumlar geldi. Bütçe doğrultusunda eklenebilir. Birde takip listesi için ***** önerebiliriz. İyi ellerde bakıldığından çok fazla maiden kalmaz gibi gözüküyor. ***** sigorta amaçlı eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** kazandığı koşudan sonra bu rakipleri de rahatlıkla geride bırakabilir dendi.  *****, ***** ve ***** çok iyi durumda olduklarından sürpriz yapabilme ihtimalleri fazla. Geriye

3.AYAK: ***** mükemmel form durumu ile bu koşunun net favorisi olmayı hak ediyor.  ***** takip listemizdeki isim ve bu rakiplerden aşağı kalır yanı olmadığını belirtelim. Bugün bombayı patlatırsa yıldızlı bülten okuyucuları olarak şaşırmayalım. ***** ise potansiyeli çok yüksek bir tay. İleride daha sert rakiplerle yarışacağı konuşuluyor. Bu rakipleri uzak ayırırsa şaşırmamalı.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: *****  tüm araştırmalarımız ve duyumlarımız doğrultusunda BANKO olarak karşımıza çıkıyor. Uzman ekibimizce bu rakiplere geçilmemesi gerekir. Bu koşudaki diğer isimlerden özellikle takip listeniz için önerilerimiz olacak.
BANKO : *****

5.AYAK: *****, ***** ve ***** bu koşuda ahırlar bölgesinden gelen isimler.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: Sert rakipler ve kazanma karakterinin düşüklüğüne rağmen ***** bugün çok koşması bekleniyor dikkat. Takip listenize de yazın.  ***** sürpriz peşinde, *****  ve ***** daha sonra eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.