4 ağustos cumartesi ankara altılı yorumları

4 ağustos cumartesi ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

4 ağustos cumartesi ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: Ahır görüntüsü sonrası aldığımız bilgilere göre ***** ‘e bir grup çok güveniyor. Risk alıp cazip bir banko ile altılıya başlayabiliriz. Eğer kazanamazsa bile takip listenizde olsun kazanması yakın olur. Güvenmeyenler ***** şans verebilirler.

2.AYAK: Unutulduğunda ceza kesen ***** için yine aynı şartlar müsait. Son yarışı kazandı bugün gelmez diyecekleri üzebilir dikkat. Özellikle ***** için çok iyi duyumlar aldık. Mutlaka başarılı olacak. Bu iki at bu koşu için duyum aldığımız isimlerdi.

3.AYAK: Kazanma özürlü ***** sorunları çözüldü bilgisi ile yine favorimiz. Kazanmak isterse kolay kazanır onuda belirtelim. ***** bugünde iddialı. *****sağlamcılarda bulunsun.

4.AYAK: ***** temkinli olursa kazanmaya yakın. ***** bugün çok koşacakmış dikkat. Daha sonra ***** ve ***** yazılabilir.

5.AYAK: Çok denk isimlerin mücadelesi çetin geçecek. Öyle ki son sırada şans verilen kazanma karakteri olmayan ismin bile şansı vardır.

6.AYAK: Ahır ekibi kazandığı koşudan sonra artık tamam dedikleri *****  için bugün de kazanır yorumu verdi. Bu tip grupları muhtemelen kolay geride bırakacaktır. BANKO.

 

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.