4 ağustos cumartesi izmir altılı yorumları

4 ağustos cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

4 ağustos cumartesi izmir ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Ahır ekibi önerisi ile sürpriz konumda olmasına rağmen ***** ilk ayaktaki bankomuz olacak.

2.AYAK: ***** bu sezonki en iyi form durumuna ulaşmış dikkat. Takip listenize de alın. *****  ve *****  birbiri ile temkinli giderse sonlarda rakiplerine direnebilirler.  ***** mesafeyi sever, ***** ise form tuttuğunda bu rakipleri kolaylıkla geçebilecek kapasitedir.

3.AYAK: *****bu grupta tüm ahır ekibinin öne çıkarmada hemfikir olduğu isimler. ***** şu sıralar bir sürpriz peşinde. ***** kaliteli kumaş mesafesinde ihmale gelmez.

4.AYAK:  ***** için kolay rakipler gibi gözüküyor ancak  ahırdan mutlaka ***** sesi yükseldi. İki atı ayırmayalım.

5.AYAK: ***** ilgililerinin güvendliği isim. ***** is lehine şartlarda kolay rakipler ile mücadele edecek. Ancak stili bilindiği için rakipleri tarafından biraz zorlanabilir. Kazanma karakteri düşük ama iş sprinte kalırsa ***** mutlaka adını duyurur, kuponlarda olsun ki sonlarda geldiğinde terlemeyelim.

6.AYAK: Bu koşuyu kesinlikle kapatmanızı önereceğiz fakat takip listesi için ahır önerilerini de ayrıca paylaşalım. Bu isimler ***** ‘dır.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.