4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri

6 kasım 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan 4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri ve altılı kuponu için Bursa altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 1900 Kum pistte yapılacaktır. Bu koşudaki özellikle takip atlarına ve sahadan duyumlara ağırlık verdik. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 4 haziran 2021 Bursa altılı tahminleri ikinci ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 4 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Sentetik pistte olacaktır. Bu koşu ile alakalı yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Bursa at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Kum pist mücadelesi olacaktır. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Bursa altılı yorumları beşinci ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Çim pistt mücadelesinde uzman ekibimizin hazırladığı yorumları okumak için bize yazın.

6.AYAK: Sürpriz at yarışı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı Araplar, , 2200 Çim pist mücadelesinde yıldızlı bülten sizler için önemli bilgiler hazırladı. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri

4 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

4 haziran 2021 TJK Bursa At Yarışı Tahminleri