4 Nisan Adanada Farklı Banko

4 Nisan Adanada Farklı Banko

4 Nisan Adanada Farklı Banko

4 Nisan Adanada Farklı Banko
 1. AYAK: 1.HAFO süratli isimlerin çoğunluğu oluşturduğu bu koşuda etkili sprinti ile kazanması muhtemeldir.

 2. AYAK: 7.BARTOLOMEO startan iyi çıkarsa muhtemelen kolay bir şekilde lider götüreceği yarışı yakalanmadan bitirecektir. Aksilik olursa öncelikle onu yakın takibe alacak olan 3.PASTOR devreye girecektir. 8.DEM DEM ise müsait kilolarda ve iyi bir binici ile mutlaka yazılmalı.

 3. AYAK: Muhtemelen süratli geçecek yarışta bir talihsizlik veya trafik sorunu yaşamazsa 8.MANDALORIAN bu rakipleri transit bir şekilde geçmelidir. BANKO

 4. AYAK: 3.LONG RUNNER mükemmel formunu koruduğu gözlemlendi. Dinçlikle zaten başarılı olduğunu bildiğimiz safkan bu grubu da kolayca geride bırakabilir. Fakat ara sonrası ilk yarışı beğenilen 7.POWERMAN bugün de boş kalıp bitirme ihtimali olduğundan sürpriz kontejanından kuponolara ekleyebiliriz.

 5. AYAK: Genelde stili rakiplere çarpılan ve iyi koşsa da kazanarak süsleyemeyen 2.BİLDENHAN bugün için 1.BAY EMİR’in sıkıştırmayacağını bildiğinden kendi temposunda gidip rahatlıkla bu rakiplere direnebilir. Yine kendisine en ciddi rakip yakın takip edecek olan bay emir olacağı için ihmal edilmemeli. Kazanması için süratli yarışlara ihtiyacı olmadığını gösteren 4.TUMBUL ÇİÇEĞİ bugün de yazılmalı.

 6. AYAK: Bugün iddialı yarışa katılan 9.BABA YAVUZ biraz daha etkili bir jokey ile yarışacak olsa tek bile yazılabilirdi. Kendisini tanıyan aprantisi ile yinede favorimizdir. 16.ÖZKARA lehine şartlarda etkili gelir. 17.ÇİLİNGİR boş kilosu ile bugün mutlaka iyi koşması beklenen bir at. Grup biraz sert gözükse de yarış içi şartlar lehine gözüken 12.ÇAKMAK sonlarda sert gelip sürpriz yapabilir. Sahada beğenilen 18.OĞLUM YUSUF ihmale gelmez.


ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: GİZLİ
 2. AYAK: GİZLİ
 3. AYAK: GİZLİ
 4. AYAK: GİZLİ
 5. AYAK: GİZLİ
 6. AYAK: GİZLİ

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

4 Nisan Adanada Farklı Banko 4 Nisan Adanada Farklı Banko