5 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

10 mart 2022 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri

5 aralık Adana At Yarışı Tahminleri hazır.

5 aralık 2021 pazar. Yıldızlı bülten, Adana at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

5 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

 5 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri
sayfa geçiş

Adana ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

 4 numaralı Beşirefe, son yarışında kazanan ata yapabileceği hiçbir şey yoktu. Fakat biraz acele etmese, tabelanın üst sıralarını zorlayabilirdi. Bugün nispeten daha uygun rakipleri var. İlgilileri kiloya rağmen jokey bindirmek istediler. Yerinde yürürse bu grubu geride bırakabilir.

7 numaralı Özayberk, bugün mutlaka yazılmalı. Bu ekürinin atlarına vedat abiş daha önce hiç binmedi. İlk buluşmalarında vedat varını yoğunu ortaya koyacaktır.

1 numaralı Şef Nuri startta kalmazsa bu grubu kolay bile geçebilir. Ancak start problemi başarısını etkiliyor. Bugün 3,4 boydan fazla kalmazsa kolay kazanabilir.

6 numaralı Uçan Es Es, ekim ayının son gününde bizlere takip için önerilmişti. Form tuttuğu ve farklılaştığı gözlemlendi. Bugün yarın bomba yapabilir.

10 numaralı Baba Ramazan ise bu yarış dâhil takibe alınmalı.

3 numaralı Bersun Ateşi bugün çok daha iyi koşacağı için ihmale gelmez.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

5 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş