5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu

5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu

5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu

1.AYAK

Hadikap puanları değişken olsa da birbirini geçebilecek atlar arasında sahada çokça konuşulan at … Yorumların devamını görmek için tıklayın ve whatsapp müşteri temsilciniz ile görüşün.

2.AYAK

At yarışı tahminlerimizin başarılı olmasında en büyük etken takip atlarımızdır. Bu koşuda da önceki yarışına istinaden listemize aldığımız at… Yorumların devamını görmek için tıklayın ve whatsapp müşteri temsilciniz ile görüşün.

4.AYAK

Osman Yağmurdereli koşusunda startla beraber liderliği alıp bitirmeye gidecek olan … Yorumların devamını görmek için tıklayın ve whatsapp müşteri temsilciniz ile görüşün.

5.AYAK

Binici tercijli olan ve bu koşuya çok sıkı hazırlanan tay .. Yorumların devamını görmek için tıklayın ve whatsapp müşteri temsilciniz ile görüşün.

6.AYAK

Koşu kazanmamış 3 yaşlı Safkan İngiliz taylarına mahsus bu koşuda ahır önerisi olarak gelen tayları öncelikle yazalım. Şablon sıralamamızı dikkate alınız..Yorumların devamını görmek için tıklayın ve whatsapp müşteri temsilciniz ile görüşün.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

@ yildizlibulten
altılı yorumları whatsapp
NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu 5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu

5 Mayıs İstanbul Yarışları Günün Bankosu