5 ocak 2022 Bursa At Yarışı Tahminleri

14 şubat 2022 Pazartesi Bursa At Yarışı Tahminleri

5 ocak Bursa At Yarışı Tahminleri hazır.

5 ocak 2022 çarşamba. Yıldızlı bülten, 2 Bankolu Bursa at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

5 ocak 2022 Bursa At Yarışı Tahminleri

5 ocak 2022 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

 10 numaralı King Leonidas‘a dikkat. Özellikle yarış seçtirilerek koşturuluyor. Uzun mesafe tercihlendi. Bu yarış için yapmış olduğu işi çok beğenildi. Boş kilosu ve kendisini tanıyan aprantisi idaresinde yine kazanıp, ilk ayaktan sürprizi yapabilir.

Buraya iddialı gelen 8 numaralı Fair Macto, sevdiği pist ve mesafede, istikrarlı formu grafiği ile ihmal edilmemelidir.

5 numaralı Faithful Wolf, çok formda bir at. Son yarışlarında, tempo ağır başlamış gibi gözüksede, giderek süratlendiren isimlerden dolayı, gücünü erken harcadı. Yinede son metrelere kadar sürdürdüğü mücadelesi beğenildi.

Bugün bariz önde kaçacak bir at yok. Faithful Wolf liderliği alır, King Leonidas’da arkasında konumlanırsa, bu ikili aralarına at sokmayabilirler. Yarış erken süratlenirse de, fair macto devreye girer diye düşündük. Başka at yazmak istersek, hepsinin geliri olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.