5 temmuz pazar istabul altılı yorumlarımız

5 temmuz pazar istabul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

5 temmuz pazar istabul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: ***** için grup denk diyemeyeceğiz ama bu gruba diş geçirebilecek kapasitede olduğunu belirtelim. Mesafe, pist avantajı ve ahır görüntüsü ile banko öneriyoruz. Güvenmeyenler ve sağlam kuponlar için rakipleri sıralamadadır.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** sorunları çözüldükten sonra her koşuda yazılmalı yorumu almıştık.  6.EZHARBEY bugün için çok koşması beklenen sürpriz isim.   ***** ise gücü inkar edilemeyecek seviyede. Daha sonraki rakipleri sıralamada.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** beklentileri henüz karşılayamadı, zira formu istenilen seviyeye gelirse bu tip gruplarda net banko olurdu. Ancak bugün için banko yazılması riskli görüyoruz, Herkesi ters köşe yapabilecek bir ***** var. Mutlaka yazın. ***** ise gazide sie önerdiğimiz çok sürpriz isimdi. Bugün için az atlı grupta daha şanslı olabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** bu koşuda hemen herkesin bankosu olacak. Muhtemelen kazanacaktır fakat sürprizcilere ***** önerebiliriz. Mesafenin biraz uzaması bu safkana yarayacaktır zira gücünü geç aldığı konuşuluyor. Takip listenize de alın, itiş gücü kuvvetli bir jokey ile yakında kazanmasını bilir. ***** ise daha sonra eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** bugün beklenen çıkışı yapabilir. Hatta ilk ayağı banko yazmayanlar bu koşuda ***** bankosu ile kurgu yapabilirler. ***** kazanma karakteri çok zayıf ama iyi formundan dolayı mecburen yazıyoruz.  ***** unutulduğunda ceza kesti, bugünde kazanabilir. ***** ise yarış içi avantajları ile mutlaka kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: BU koşuda ***** bile takibe alınması yönünde öneri gelince tam ***** ayak olduğunu söyleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: *****

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.