6 mart adana at yarışı yorumlarımız

6 mart adana at yarışı yorumlarımız

6 MART ADANA AT YARIŞI YORUMLARIMIZ

4. Koşu Saat: 15:00 Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler 1200 Çim

AT İSMİ GİZLİ tam istediği mesafede yarış içi şartlar lehine yarışacak. AT İSMİ GİZLİ sabırlı sürülmesi halinde sürpriz yapabilir.

5. Koşu Saat: 15:30 ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Çim

Bu mesafe ve şartlarda çok koşan AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlıkları ile bugün de ilk şansı hak ediyor. Benzer durumdaki AT İSMİ GİZLİ de bugün iddialı olacaktır. Mesafeyi seven AT İSMİ GİZLİ ve bugün çok koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ diğer şanslı isimlerdir.

6. Koşu Saat: 16:00 SATIŞ 1, 4 ve Yukarı Araplar 1900 Kum

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

7. Koşu Saat: 16:30 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

AT İSMİ GİZLİ start sorunu ve ters mesafe yarışlarından sonra unutuldu, çok formda olduğunu ve yarış kazanmasının yakın olduğunu belirtelim. İlk yarışı çok beğenilenAT İSMİ GİZLİbugün sahada oldukça dillenen bir isim. Yarışın neresinde sprinte başlayacağını iyi bilen jokeyi ile AT İSMİ GİZLİ bu kez zincirleri kırabilir.

8. Koşu Saat: 17:00 ŞARTLI 4, 4 Yaşlı Araplar 1200 Çim

AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi ile bir süredir takip ettiğimiz bir isim. Giderek arttırdığı formu ile bugün kazanma ihtimali yüksektir. Banko değerlendirilebilir. Çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ öne erken gelirse sonlarda müthiş bir direnç sergileyebilir.

9. Koşu Saat: 17:30 Handikap 14, 5 ve Yukarı Araplar 1400 Kum

Jokey tercihli AT İSMİ GİZLİöncelikle yazalım. Süratli geçmesi muhtemel yaırşta AT İSMİ GİZLİ etkili gelir. AT İSMİ GİZLİ için kazanması uzun sürmez dediler. Bu mesafelerde AT İSMİ GİZLİ  yazılmalı. Bu pisti çok seven AT İSMİ GİZLİ ve mesafeyi birazcık kısaltabilirse AT İSMİ GİZLİ  şanslı olabilecek diğer isimlerdir.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

6 mart adana at yarışı yorumlarımız

6 mart adana at yarışı yorumlarımız

6 mart adana at yarışı yorumlarımız