6 ocak istanbul Sağlam Bankolu Düşük Bütçeli Altılı Kuponu

6 ocak istanbul Sağlam Bankolu Düşük Bütçeli Altılı Kuponu

1.AYAK:

İlk yarışından sonra gün geçtikçe formunu arttıran GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün kazanmaya koşacaktır. Takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU  ise her an yarış kazanacak kıvamda olduğundan ihmale gelmez.


2.AYAK:

Geçen haftalarda ahır önerisi olarak gelen GÜNÜN ALTILI KUPONU kazanabileceği yarış kolluyordu. Bugün lehine şartlarda kazanması beklenebilir. Bi grup GÜNÜN ALTILI KUPONU hedefli katıldığından sürpriz yapabilir diyor dikkat.


3.AYAK:

Yakın zamanda kazanır diye not aldığımız GÜNÜN ALTILI KUPONU son yarışında emeklerin karşılığını vermeye başladı. Bugün nispeten çok uygun rakipler yanında tüm şartlar lehineyken kazanmasını bilmelidir. SAĞLAM BANKO


4.AYAK:

Her zaman iyi durumda olmasına rağmen canı istediğinde kazanan GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün de çok tutuluyor. Eksik koşarsa rakipleri şablondadır.

 
5.AYAK:

Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

 
6.AYAK:

Toparlanan takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün yazmayanları yatırabilir dikkat. İyi hazırlandığını bildiğimiz GÜNÜN ALTILI KUPONU muhakkak yazılmalı. Boş kiloyla yarış kazanmış olsa da ağır kiloyu kaldırabilen yapısı ile GÜNÜN ALTILI KUPONU arttırdığı formu ile bugün de iddialı olabilir. Kalitesi malum GÜNÜN ALTILI KUPONU koşarım derse rakip tanımaz.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU


GÜNÜN ALTILI KUPONU

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

6 ocak istanbul Sağlam Bankolu Düşük Bütçeli Altılı Kuponu

6 ocak istanbul Sağlam Bankolu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.