7 ağustos salı ankara altılı yorumlarımız ahırdan tüyolu

7 ağustos salı ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

7 ağustos salı ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1. altılı için önerilerimiz:
1.koşu : *****
2.koşu : *****
3.koşu : *****

——————–

1.AYAK:  ***** ve ***** ahırdan önerilen formda isimler. ***** bugün çok hazır. ***** bugün ekibi tarafından çok koşması beklenen isim. *****ve ***** kalite kontejanından yazılmalı.

2.AYAK:***** ve *****  form olarak grubun göze batan isimleri. Takip listesi ve bugün için sizlere önereceğimiz iki sürpriz isim daha var. Bunlar ***** ve ***** dır. ***** ve *****  sağlam kuponlara eklenmelidir.

3.AYAK: ***** birçok yönden ön plana çıkarılsa da bu koşuda yarış içi şartlar dahilinde şanslı olabilecek  ***** ve ***** ayırımsız kuponlara yazılmalı.

4.AYAK:  ***** muhteşem hazırlıkları ile yine kazanmaya yakın. BANKO

5.AYAK: *****herkesin sürdirek bankosu konumunda. Özellikle ***** yarış içi avantaları ile kendine şans bulabilir. ***** kazanma özürlü olsa da bu grupta kazanırsa herkesi ters köşe yapabilir.

6.AYAK: ***** yarışın favoriliğini hak ediyor. ***** ahırdan mutlaka yaz şeklinde önerildi. ***** takibe alınması gereken sürpriz isim. ***** ve ***** daha sonra eklenebilir.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.