7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa at yarışı tahmin

7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa Altılı Tahminleri 7 haziran 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri 5. Koşu Saat: 15:30 Maiden, 3 Yaşlı Araplar 1300 Çim yarışında takibimize giren bir tay ve sahadan çok iyi hazırlandı bilgisi gelen bir tay önereceğiz. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 7 haziran 2021 Bursa altılı tahminleri ikinci ayağında 6. Koşu Saat: 16:00 KV-6, 4 ve Yukarı Araplar 2100 Kum pist mücadelesinde önemli bilgileri aktaracağız. Bu koşunun hafif süratli başlaması lehine olan ve iddialı hazırlandı bilgisi gelen atımızla detaylı ikinci ayak altılı yorumunu okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 7 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 7. Koşu Saat: 16:30 ŞARTLI 3, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Kum piste olacaktır. Bu koşu ile alakalı hedefli atları ve yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Bursa at yarışı tahmini dördüncü ayağında 8. Koşu Saat: 17:00 KV-8, 3 Yaşlı İngilizler 2000 Çim pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda yarıç içi şartların lehine gelişeceğini ve ilgililerinin çok iddialı olması sebebiyle banko önereceğiz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Bursa altılı yorumları beşinci ayağında 9. Koşu Saat: 17:30 Maiden, 3 Yaşlı Araplar 1300 Çim pist mücadelesinde uzman ekibimizin hazırladığı ve sahadan duyumların yer aldığı yorumları okumak için bize yazın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 10. Koşu Saat: 18:00 Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler 1200 Çim pist mücadelesinde yıldızlı bülten sizler için önemli bilgiler hazırladı. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bülteni satın alarak yorumları her gün cebinize alabilirsiniz. 2 Aylık abonelik kampanyasında Bülten fiyatı KDV dahil günlük 1,66 TL denk gelmektedir. Uzman görüşü, detaylı altılı yorumları ve altılı şablonu okumak için bizimle iletişime geçin.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri 7 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri