7 mart adana’da favori olmayan BANKO tek

7 mart adana'da favori olmayan BANKO tek

7 mart adana’da favori olmayan BANKO tek

**** ****** *****

4. Koşu Saat: 18:30 Handikap 21, 4 ve Yukarı Araplar 1200 Çim 

AT İSMİ GİZLİ bu pist ve mesafede etkili olacaktır. Tempoya göre yer belirleyen AT İSMİ GİZLİ koşarım derse zaten rakip tanımayacaktır.

5. Koşu Saat: 19:00 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1800 Çim

İlk startında oldukça güvenilen AT İSMİ GİZLİ beklenileni verememişti, bugün uzayan mesafede ve çimde çok daha etkili olabilir. AT İSMİ GİZLİ ‘da ilgililerinin çok şeyler beklediği bir tay, bugün herkesi ters köşe yapabilecek kapasitededir dikkat. Pistte beğenilen AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim. AT İSMİ GİZLİ takip için önerildi.

6. Koşu Saat: 19:30 Handikap 15, 5 ve Yukarı Araplar 2000 Kum

Kazandıktan sonra kısa araya girip yarış gören AT İSMİ GİZLİ kilo kaldırabilen yapısı ile bugün iddialı olur. AT İSMİ GİZLİ formda olduğu sürece bu tip rakipler arasında kazanırda adını duyuracaktır. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  bu şartlarda iyi koşması beklenen atlar. AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil kollanmalı. AT İSMİ GİZLİ son yarışına istinaden bugün de yazılmalı.

7. Koşu Saat: 20:00 KV-8, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Kum

AT İSMİ GİZLİ son yarışında alehine tempo oluşunca haliyle adını duyuramamıştı. Form düşüklüğü olduğunu düşünmüyoruz. Bugün bunu ispatlayacaktır. Zira süratli isimlerin bir araya geldiği bu koşuda etkili bir bitiricilik yapacaktır. BANKO

8. Koşu Saat: 20:30 Handikap 16, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Çim

Yarışta çok formda olan AT İSMİ GİZLİ  var ki bugün oldukça iyi hazırlıkları ile güvenilen bir at, ancak yarış içi tempo alehine gelişeceğinden şansı azalıyor. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ de benzer durumdalar, bu şartlarda ön grupta ağır tempoda şanslı olabilecek isimlere de şans vermek lazım. AT İSMİ GİZLİ bu tanıma uyan ilk isim. Çimde iyi yarışları olup ön grupta yer alacak olan AT İSMİ GİZLİ bir çarpı atalım. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ müsait kiloları ve ön grupta yer alacak olmalarından dolayı yazılabilirler.

9. Koşu Saat: 21:00 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1800 Çim

AT İSMİ GİZLİ uzun süredir takibimizde olan bir isim. Bugün belkide gücünü yansıtabileceği pist ve mesafede yarışacak. Bombayı patlatabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ takibimizde olan form bakımından iyi durumdaki taylar. AT İSMİ GİZLİ güzel yarışı ve etkili binicisi ile şanslı olacaktır. Çime dönen AT İSMİ GİZLİ sigorta.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

7 mart adana’da favori olmayan BANKO tek 7 mart adana’da favori olmayan BANKO tek
Whatsapp iletişim linkimiz

7 mart adana’da favori olmayan BANKO tek

7 mart adana'da favori olmayan BANKO tek