TJK 7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları

7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları

7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları

3. Koşu Saat: 15:00 Handikap 16, 4 ve Yukarı Araplar 1400 Kum

AT İSMİ GİZLİ boş sayılabilecek kilosu ile bu grupta mutlaka iyi koşar. İzmir pistinin keskin virajından yararlanabilen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi yer tuttuklarından kendilerine şans buluyorlar.

4. Koşu Saat: 15:30 Handikap 16, 4 ve Yukarı İngilizler 1800 Çim

Sorunlarından dolayı kısa aralıklarla koşan AT İSMİ GİZLİ için toparlandır diyorlar dikkat. Yarış içi şartlar lehine gelişecek olan AT İSMİ GİZLİ  iddialı bir sonuçlar buradan ayrılabilir. AT İSMİ GİZLİ kuponlara sığdırmaya bakalım zira startta kaldımı kalmadımı endişesine girmeye gerek yok, çıkarsa kazanma ihtimali yüksektir. AT İSMİ GİZLİ iyi yer tutup virajdan sonra dökülenleri toplayarak kazanmak isteyecektir. Sprinter safkan AT İSMİ GİZLİ ve bu pisti seven AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir.

5. Koşu Saat: 16:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1200 Kum

AT İSMİ GİZLİ son yarışında da çok uygun gruba düşmüş ama geçilecek at bulmuştu. Bugün de nispeten uygun grupta favori olmayı hak ediyor. Kazanma karakterinden dolayı tek bırakmak riskli olur. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ kalitesini henüz yansıtamasa da bugün eğer koşarım derse bu grubu kolay bile geçebilir. Hazırlıkları dikkat çeken AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

6. Koşu Saat: 16:30 A 3, 3 Yaşlı İngilizler 1600 Kum

Mükemmel formunu yarışlarına da taşıyan AT İSMİ GİZLİ bu kez daha çok sevdiği mesafede yarışacak. Alehine mesafede bile buradaki birçok rakibini geçebildiği için banko değerlendirilebilir.

7. Koşu Saat: 17:00 ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Çim

Sert gruplarda da önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ bugün kendisine göre çok uygun rakipler yanında geçilmediği çim pistte mücadele edecek. Orjin olarak orta mesafe atı olsa da kardeşlerinin 1800’lerde bile iyi işler yaptığını gördük. Bu mesafede de bu rakipleri kolay geçmesi gerekir. SAĞLAM BANKO

8. Koşu Saat: 17:30 ŞARTLI 2, 4 ve Yukarı İngilizler 1400 Kum

Yarış görüp form tutan AT İSMİ GİZLİ geliştirdği formu ve iyi hazırlıkları ile bu grupta mutlaka adını duyuracaktır. AT İSMİ GİZLİ kazanamasa da sürekli istikrarlı koşup bende varım diyor. Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapacak kıvamdaymış dikkat. Sorunları halledildikten sonra kalitesini ortaya koyan AT İSMİ GİZLİ bugün ** hızlandıracağı yarışta etkili olacaktır. Dinçlik yarışını yapabilecek durumdaki AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları 7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları 7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları

7 mart izmir at yarışı tüyolu yorumları