7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni

7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni

YILDIZLI BÜLTEN

7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni

istanbul-7-mayis-1.kosu
ROTOVATÖR liderliği alacağı bu koşuda stili bir rakibi olmadığından rölanti bir tempo beklenmektedir. Genel olarak ön ve orta grupta yarışı sürdüren isimler arasında belirgin özellikli bir sprinter at yoktur.
istanbul-7-mayis-2.kosu
CANKATAN ve HAŞİM OĞLU ısrarla liderlik isteyecek isimlerdir. Liderlik için hamle yapmasa da BUDAKLI ‘da öndeki isimleri rahatsız edecek sürate sahip olduğundan yarışın erken süratlenmesi muhtemeldir.
istanbul-7-mayis-3.kosu
Bu koşudaki atların yarış stilleri henüz oturmamıştır.
istanbul-7-mayis-4.kosu
Son birkaç yarışına göre BÜYÜK AJİBA veya DİLİMYANDI liderliği alabilir. Bekleme yapan HEROES hariç gruptaki hemen hemen tüm isimler ön gruba yakın koşan süratli atlar.
istanbul-7-mayis-5.kosu
BEYHANEFE , ÇAĞIRAN  ve YARİSSA liderliği alarak yarışabilecek isimler. En gerilerde HANAMİCHİ , ASLANSÜTÜ , GALİÇYA  ve BABALARINBABASI bekleyecek atlardır.
istanbul-7-mayis-6.kosu
Bu koşudaki atların yarış stilleri değişkenlik gösterebilir. Son dönem yarışlarına göre BARTUEFE,  FAIR MAX ve SILK ROAD ‘dan bir liderliği alabilir.
istanbul-7-mayis-7.kosu
Ön grupta seyreden ve liderlik isteyecek çok fazla at var. Yarışın baştan itibaren yüksek tempolarda geçmesi bekleniyor.
istanbul-7-mayis-8.kosu
Yarış stilleri henüz oturmamıştır.
istanbul-7-mayis-9.kosu
Dış starttan önlere erken gelebilecek süratteki FIRTINALI DENİZ liderliği alabilir. RINDAMIN ve SÜPER SOY yakın takip edeceklerdir. Kalan atların çoğunluğu bekleme yapan isimlerdir.

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yıldızlı bülten’de yayımlanan atların yarış stilleri hakkındaki konumuz ilgili istatistiki veriler ve yarışları izleyerek hazırlanmıştır. Genel olarak son 3 yarışındaki yarış içi gidişattaki yerleri dikkate alınır. Startta kalma veya yarış içi talihsizlikler dikkate alınmaz. Sadece bilgi amaçlıdır. Yarış içi stillerin kesinliği yoktur. Alıntı yapılarak dahi paylaşılması, dağıtılması veya herhangi bir sitede kullanılması yasaktır.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni 7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni

7 Mayıs Bursa Yarış Stilleri Bülteni