7 Temmuz Cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri ve Uzmanından Yorumlar

7 Temmuz Cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız duyumları topluyoruz ve siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

 

7 temmuz ankara 

Öncelikle yoğun istek üzerine sadece bugüne özel
1.altılı şablonumuz şöyledir:
1.ayak: *****
2.ayak: *****
3.ayak: *****
4.ayak: *****
5.ayak: *****
6.ayak: *****

2.ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  1.BÜYÜKTURBO, 7.İNFİCAR ve 4.DEDE SEYDO grupta göze batan ve önerilen isimler. 2.CİBEK OĞLU ve 8.SÜPER STAR ile burayı kapalı izleyebiliriz.

2.AYAK:   3.HARRAS  ahırdan mutlak yazın şeklinde önerildi. Takip listenizde de olsun. 4.ONATKAN kazanmaya yetecek formu koruyor. 11.SANCAKCA için bir grup iddialı olduğunu söylemiş, biz de es geçmeyelim. 5.TAMERŞAH ve 2.ER MEYDANI ile burası da sağlama alınabilir.

3.AYAK:  Öncelikle 2.AŞEMEZ ‘i banko önereceğimizi , semend ve yılmabaşar’dan başka rakibi olmadığını belirtelim. Günün programını kolayşatırmak adına banko tercihimizi bu ayakta kullandık. Yarış içi avantalarından dolayı sonlarda ciddi rakiplerine direnecektir.
BANKO: 2

4.AYAK: AFG si çok düşük ama bugün çok koşması beklendiğinden ***** bizim favorimiz. Bugün kazanamazsa bile takip listenize yazın. *****

5.AYAK: *****  , ***** güç kıyaslaması hele çimde yapılamadığından ayırılmamalı. Hatta son yarışına çok formda gireceğini bildiğimiz *****  için bugün de aynı hazır şekilde katılacak dendi. İhmal etmeyelim.

6.AYAK: ***** ahırdan rahat kazanır şeklinde önerildi. Bizde banko önerme kararı aldık. Bu aralar afg farketmeksizin son ayak bankolarımız oturuyor.  Bu bankonundan kazanması dileği ile bol şans.

 


Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Öncekilke tüyolu ve ahır duyumlu tahminlerimizin sadece whatsapp abonelerimizin okuyacağı şekilde yayımlanacağını belirtelim.
Yıldızlı şekilde at isimlerini göreceksiniz.
Herkese açık olmamasının sebebini aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.
Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

Whatsapp aboneleri galop, derece, idman pisti raporları ve tüm tüyolardan yararlanabilmektedir.
Galop sayfası şifresi whatsapp abonelerine gönderilmiştir.
Whatsapp abonelik ile ilgili detayları bu sayfada bulabilirsiniz.
Nasıl abone olacağınızı ise 0542 832 1 444 whatsapp numarasını ekleyerek buket hanım’dan bilgi alabilirsiniz.