8 aralık 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

18 aralık 2021 İstanbul altılı tahminleri, m sav İstanbul tahminleri, 18 aralık 2021 İstanbul altılısı, 18 aralık 2021 İstanbul at yarışı tahmini, tjk bülten, banko altılı tahminleri, Bugün 18 aralık 2021 at yarışı tahminleri, İstanbul ALTILI tahminleri, Altılı yorumları, At yarışı tahmini, İstanbul at yarışı tahminleri, tjk yarış tahminleri, İstanbul yarış yorumları, İstanbul bulten tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri,

8 aralık İstanbul At Yarışı Tahminleri hazır.

8 aralık 2021 pazartesi. Yıldızlı bülten, 1 BANKOLU İstanbul at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

8 aralık 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

8 aralık 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

İstanbul ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

7) Big Prize ekibi ve binicisi atlarına çok güveniyor. Bugün net favorimizdir. Rakip olarak öncelikle 6) Persian Rose yazalım. Bu at kazanabileceği yarışları hedef alıyor. Bu ebeple sürekli iyi yerde bitiriyor. Bugün de kazanma şansı yüksektir. 11) Happy Time ve 4) Strawberry Girl daha sonra yazılması gereken atlardır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.