Abonelik kullanım koşulları

Bu sözleşme, yorum hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir. Kullanıcı, abone olarak, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

1 – Abonelik Ücreti ve Ödeme : yildizlibulten.com güncel tahminlerden faydalanabilmek için ücretli üyelik olan, whatsapp abonesi olması gerekir.
2 – Abone bilgileri: yildizlibulten.com, 0542 832 14 44 wahtsapp hattından abone olan kişinin sadece telefon numarasına yorum gönderir. Kişiden isim soyisim gibi bilgiler istenmez.
3 – Sunulan Hizmetler : yildizlibulten.com, İSTANBUL, ADANA, ANKARA, İZMİR , BURSA ve KOCAELİ illerinde gerçekleşen at yarışlarına ilişkin sadece yorumları abonelerine sunar. şablon ve ya at yarışı kuponu vermez. Yalnızca ikinci altılı ganyan programına tahminler olur . Doğu illeri olan urfa, diyarbakır ve elazığ yarışlarına yorum vermez.
4 – Gizlilik : Bir whatsapp abonesi diğer aboneleri göremez veya diğer aboneler kişinin bilgilerini telefon numaralarını göremez. Abone olan kişinin telefon numarası sadece yorum göndermek için 0542 832 14 44 numaralı whatsapp hattımızın rehberinde ekli olacaktır.
5 – Telif Hakkı : yildizlibulten.com’da bulunan bütün yazılı yorumların tüm hakları mahfuzdur. Bu yazıları kopyalayarak kişisel sayfada yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır.
6 – Bilgilerin Doğruluğu : yildizlibulten.com, abone olmak için başvurulan numaraya yorum göderir, yorumlar tamamen yıldızlı bülten ekibi tarafından özgün hazırlanır.
7 – Kullanıcı Sözleşmesi Hakkında : yildizlibulten.com, bu anlaşmanın herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Abone olan her birey, bu maddeleri okumuş kabul edilir. yildizlibulten.com kullanım koşulları üzerinde yapacağı değişiklikleri önceden duyurur. Abonelerin değişikliklere itirazı halinde yildizlibulten.com, üyelikleri askıya alabilir ve/veya silebilir.
8 – Sözleşme Geçerliliği : yildizlibulten.com ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, 0542 832 14 44 whatsapp hattı yazıları (elektronik yayınları) delil olarak kabul edilir.
9 – 18 yaşından küçükler abone olamazlar. Bu tür kullanıcıların abone olduğu öğrenildiği durumlarda, bu kişilerin üyelikleri yildizlibulten.com tarafından iptal edilir.
11 – Abonelik iptal İade: Yorumlarımız yazılı metin içerdiğinden abonelik iptalinde ücret iadesi mümkün değildir.
10 – Yildizlibulten.com, yukarıdaki bilgilerin tamamının gizliliğini garanti eder.