23 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri (ŞABLON EKLENDİ)

adana

Adana At Yarışı Tahminleri hazır. ALTILI ŞABLONU SAAT 09:13’de eklendi. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

23 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

Adana At Yarışı Tahminleri
23 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

23 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

3.Koşu: 15:30 Handikap 15 /H1 , 3 Yaşlı İngilizler, 1900 Kum

1.AYAK:  8 numaralı Onyekuru, takısız katıldığı yarışlarda üstün performans sergiledi. Bugün de yarış erken süratlenirse mutlaka adını duyuracaktır. Bu kez sevdiği mesafeye uygun kilo ile çıkan 3 numaralı Allöşşş, önlerde erken yer tutarsa kazanma şansı çok yüksek olur. Vedat tercihli 11 numaralı Iguazu Falls, bu rakiplerden aşağı kalır yanı yoktur. İyi formu ile iddialı olabilir. Daha sonra 9 numaralı Akınzade yazabiliriz. Bu at daha süratli geçecek olan yarışlarda çok daha iddialı olacaktır. Takibe alınız. İlk ayak günün en zor koşusu olacaktır. Bütçeler doğrultusunda burayı hepsi yapabilirsiniz. Dilerseniz beşli ganyana yönlenebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

23 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş