Adana At Yarışı Tahminleri 30 kasım 2021 (ALTILI ŞABLONU EKLENDİ)

Adana At Yarışı Tahminleri hazır. 1 sağlam banko bulunmaktadır. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

30 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

Sağlam bankolu Adana At Yarışı Tahminleri

Adana At Yarışı Tahminleri

Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

Genelde iki üç boy startta kalan 4 numaralı Flash Past bugün yarışın yamak 2 olması avantajını değerlendirecektir. Geç çıksada yerini kolaylıkla alacaktır. Bu sayede kazanma şansının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. 8 numaralı Belenus, mutlaka yazılmalı. İyi bir ekip çalışması var. Özgür ordu için, çok iyi bir avantaj olacak, bu at ile yarışmak. Değerlendirmek isteyecektir. 1 numaralı Karaderviş, 5 numaralı Roughneck ve 9 numaralı Temperance, sigorta amaçlı eklenebilir. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

30 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş

2 yorum

  1. Gündeme alınmıştır. Bundan sonraki süreçte, 2.altılı ganyan harici koşularda takip atı ve önerilen isimler denk gelirse mutlaka paylaşacağız. Bol şanslar.

Yorumlar kapatıldı.