20 Mart Adana Sağlam Altılı Kuponu

Adana Sağlam Altılı Kuponu

20 Mart Adana Sağlam Altılı Kuponu

1.AYAK: Bir süredir takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ bu kez kazanabileceği rakiplerle start alacak. Çok iyi koşmasını bekliyoruz .

2.AYAK: Mesafeyi ve şartları seven AT İSMİ GİZLİ için toparlandı bilgisi gelmişti, bugün etkili olacağından eminiz, bakalım kazanmaya yetecek mi. İlk yarışında işlerini yansıtırsa kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ yanıltmamıştı, bugün de iyi hazırlıkları ve üstüne koyarak geleceği bu yarışta kazanmak isteyecektir. AT İSMİ GİZLİ için bu aralar sürpriz yapabilir diyorlar dikkat.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün kilo farketmeksizin başarılı olabileceği şartlarda koşuyor. Stili tek rakibinin de son yarışlarında önde ısrar etmediğini görüyoruz. Muhtemelen yine boş kalıp bitirmek isteyecektir. Takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ zincirleri kırdı, bugün de benzer bir yarış sergilemesi muhtemeldir. Diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ gücünü koşmaya başladı. Bugün de yazalım. Bu kez sevdiği mesafeye çıkan AT İSMİ GİZLİ  ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ start problemi yaşamazsa etkili olabilir.

4.AYAK: Bu sene bize çok zevkli yarışlar izleten AT İSMİ GİZLİ muhteşem formu ile bugün de dişine göre rakiplerini geride bırakmaya yakındır. Sadece son yarışında binicisinin aşırı güvenini boşa çıkaran AT İSMİ GİZLİ rakip yazabiliriz zira bu kez hata yapmamaya özen gösterecekler.

5.AYAK: Bugün için kazanması gereken şartları bulan AT İSMİ GİZLİ bu avantajını değerlendirecektir. Bu isme yakın konumda gidecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyebiliriz. Bu aralar uzun kısa demeden, ağır tempo veya süratli tempo farketmeksizin etkili düzlük sprinti yapabilen AT İSMİ GİZLİ ihmal etmeyelim.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün neredeyse boşboş kalacağı yarışta çıktığı gibi bitirebilir, ancak adana pistinde ilk kez koşacak olması, hiç yarış kazanmamış olması sebepleriyle sadece favori öneriyoruz. Formda isim AT İSMİ GİZLİ son düzlükte rakibini erken atlayabilirse diğer rakipleri gelmeden rahatlıkla fotoya uzanabilir. Bugün gidişat alehine olsa da yarışın biraz bile erken süratlenmesi halinde AT İSMİ GİZLİ çok etkili gelebilir. Bugün olmazsa da ilk süratli geçecek yarışta kazanabilir.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *****
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: *****
  4. AYAK: **
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: ***

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Adana Sağlam Altılı Kuponu Adana Sağlam Altılı Kuponu Adana Sağlam Altılı Kuponu

Adana Sağlam Altılı Kuponu