25 Nisan Adanada Banko Tek

Adanada Banko Tek

Adanada Banko Tek

Adanada Banko Tek

1.AYAK☛ 7.UÇAN ŞEKER ve 12.YABAN ARISI sahada çokça konuşulan isimler. 5.KAHRAMAN BABA iyi ellerde itina ile hazırlandığından ihmal edilmemelidir.


2.AYAK☛ 1.BUNİYABİR ve 2.SİVEREK HAN kendileri belirleyecekleri tempoda çokta sıkıştıran olmazsa aralarında mücadele edip fotoya kadar giderler. 6.HİKMETFIRTINASI bu isimleri yakın takip edeceği için şansının fazla olduğunu söyleyebiliriz. 4.SAKARYA GÜZELİ ve 5.KAZANLI bu grubu her zaman geçebilen isimler olduğundan ihmal edilmemeliler.


3.AYAK☛ Bu koşuda ayırım yapılmaması taraftarıyız. Güç olarak farklı bir ismin olmadığı bu koşuda ağır tempoda başlayacak yarışı taktiksel olarak hamle yaparak öne düşebilen isimlerin kazanma şansı yüksektir. Bu ihtimale göre hazırlanan sıralamamız şablondadır.


4.AYAK☛ BANKO önereceğimiz isim 1.CEVHER olacaktır. Liderlik isteyecek hiçbir rakibi yokken boş kalıp ağır tempoda uzun mesafeye gücünü yayarak koşacak olan bu at son düzlükte müthiş direncini gösterip kazanacaktır.


5.AYAK☛ Özellikle 5.SER PEHLİVAN’dan çok ters bir yarış bekliyoruz dikkat. Düzlükteki uzun sprinti ile 1.TIRMIL EFESİ mutlaka etkili olur. 6.SER VEYRON zor kazanan bir isim olsa da bu mesafelerde iç kulvardan yolu bulursa bir anda yarışı çalabilir.


6.AYAK8.ÇAKMAK son yarışında ilk at önermiştik, formunu arttıran safkan benzer tipteki süratli her yarışta artık adını duyuracaktır. Bugün de çok süratli isimler olmasa da önde kalabalık bir liderlik mücadelesi olacaktır. 5 gün arayla koşacak olmasından etkilenmezse iddialı olacaktır.


@ yildizlibulten

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 7,12,5
2.AYAK: 1,2,6,4,5
3.AYAK: 1,3,5,2,4,7,6,8
4.AYAK: 1
5.AYAK: 5,1,6
6.AYAK: 8,16,17,9,5,1

altılı yorumları whatsapp
NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

25 Nisan Adanada Banko Tek Adanada Banko Tek