3 Nisan Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

3 Nisan Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

1. Koşu Saat: 13:30 ŞARTLI 3, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1HUMBARA[swpm_protected]Arka grupta bekleme yapar.[/swpm_protected]
2SÜPER BABA[swpm_protected]Ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
3OĞLUM MERİÇ[swpm_protected]Liderliği alarak yarışır.[/swpm_protected]
4AKINŞAH[swpm_protected]Ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
5AZRA GIRL[swpm_protected]Ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
6BABA CUVEE[swpm_protected]Liderliği alır veya ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
7ÖZDEMİR BEY[swpm_protected]Ön orta grupta yer alır.[/swpm_protected]
8ALTIN KOP[swpm_protected]Liderliği alır veya ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
9MUŞŞİ[swpm_protected]Ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
10MY HEAD[swpm_protected]Ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]
11NALAKOŞAN[swpm_protected]Orta arka grupta bekleme yapar.[/swpm_protected]
12MAKAKVI[swpm_protected]Gerilerde bekleme yapar.[/swpm_protected]
13FANTASTIC SOLUTION[swpm_protected]Liderliği alır veya ön grupta yer bulur.[/swpm_protected]

2. Koşu Saat: 14:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1DELİ MEMOLiderliği alarak yarışır.
2ATİK YILDIZÖn grupta yer bulur.
3BARANŞAHArka grupta bekleme yapar.
4BİLGİÇ AĞAGerilerde bekleme yapar.
5KARASUNÖn grupta yer bulur.
6KÜÇÜKAĞAÖn grupta yer bulur.
7UÇAN ES ESOrta arka grupta bekleme yapar.
8YIRTICIStili henüz oturmamış.
9ANKA KIZIArka grupta bekleme yapar.
10BELİZKoşmamış.
11KİNEM HATUNÖn grupta yer bulur.
12ŞENTÜRKÖn grupta yer bulur.

3. Koşu Saat: 14:30 ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler 1500 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BAY EMREÖn orta grupta yer alır.
2CEYARLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
3TRACTOROrta arka grupta bekleme yapar.
4YAVUZUMÖn grupta yer bulur.

4. Koşu Saat: 15:00 Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1POWER RHTYMStili henüz oturmamış. Liderliği alabilir.
2EFSANE AŞKOrta arka grupta bekleme yapar.
3LORENZOÖn grupta yer bulur.
4CÜLÜKÖn grupta yer bulur.
5LUMINARYÖn grupta yer bulur. Liderliği alabilir.
6LATİF BABAÖn grupta yer bulur.
7ZEA BIDDYÖn grupta yer bulur.
8TORTOPÖn grupta yer bulur. Liderliği alabilir.
9FREE SOLOÖn grupta yer bulur.
10STILL WINNERArka grupta bekleme yapar.
11DEJNİKLİÖn grupta yer bulur. Liderliği alabilir.

5. Koşu Saat: 15:30 Handikap 16/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Kum 

NoAt İsmiYarış Stilleri
1REINA DE DIAMANTESÖn grupta yer bulur.
2ELOINLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
3GO WINGÖn grupta yer bulur.
4BEAUTY SUNArka grupta bekleme yapar.
5FINAL WALTZÖn orta grupta yer alır.
6ŞÜŞÜLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
7AYBÜKEOrta arka grupta bekleme yapar.
8BE HAPPYOrta arka grupta bekleme yapar.
9BALANCELiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
10FİLİBYAOrta arka grupta bekleme yapar.
11HAFOCANÖn grupta yer bulur.
12LADY PIAOrta arka grupta bekleme yapar.
13KEDİMArka grupta bekleme yapar.
14KARMA FELSEFESİArka grupta bekleme yapar.

6. Koşu Saat: 16:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BABA İBRAHİMÖn grupta yer bulur.
2ÇEKİÇBEYKoşmamış.
3KAÇAR YUNUSArka grupta bekleme yapar.
4TAÇHANKoşmamış.
5TUNA BEYArka grupta bekleme yapar.
6ZAZAStili henüz oturmamış.
7ZEYBEKEFEGerilerde bekleme yapar.
8CİNNAHLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
9NİKONYAStili henüz oturmamış.
10TALİŞMANLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
11TUŞBAArka grupta bekleme yapar.
12YILKIGerilerde bekleme yapar

7. Koşu Saat: 16:30 ŞARTLI 4/Dişi, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BUNİYABİRLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
2FLYING GIRLLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
3HAZİNEMÖn orta grupta yer alır.
4TATLI ÜÇARÖn grupta yer bulur.
5BENZENCİÖn orta grupta yer alır.
6BİLGİÇ GÜLÜÖn orta grupta yer alır.
7ÇIĞGÜZELİLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
8GÖKTEKİNKIZIÖn orta grupta yer alır.
9GÜNEŞİN GÜLÜÖn orta grupta yer alır.
10NEMESİSÖn orta grupta yer alır.
11ÇİVİTÖn orta grupta yer alır.
12ÇAKIRSULTANLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
13ALADİNİÖn orta grupta yer alır.
14GÖKÇEBAYIRÖn grupta yer bulur.
15AHSENİMÖn orta grupta yer alır.

8. Koşu Saat: 17:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ARDEŞENGerilerde bekleme yapar.
2BÜLTENCİ YAKUPKoşmamış.
3CENGİZİMÖn grupta yer bulur.
4ÇELİKÖn orta grupta yer alır.
5MESUT AĞALiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
6OĞLUM MİRHATOrta arka grupta bekleme yapar.
7VELİ BEYStili henüz oturmamış.
8DERYADENİZLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
9MAVİKALPOrta arka grupta bekleme yapar.
10ORCAOrta arka grupta bekleme yapar.
11ZAFERİMSİNLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.

9. Koşu Saat: 17:30 Handikap 16, 5 ve Yukarı Araplar 1500 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1O BİR REİSOrta arka grupta bekleme yapar.
2GÜVENAĞALiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
3KIŞMASALILiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
4ÖZGENAĞAOrta arka grupta bekleme yapar.
5KARAATEŞÖn grupta yer bulur.
6ALBUNEAGerilerde bekleme yapar.
7GÜLDÜRENKIZÖn grupta yer bulur.
8HACIVATLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
9ASRASYADÖn orta grupta yer alır.
10YANTAROrta arka grupta bekleme yapar.
11POYRAZIMÖn grupta yer bulur.
12FEYAT BABAÖn grupta yer bulur.
13DÜNÜRÖn orta grupta yer alır.
14EFKARLIEFEÖn orta grupta yer alır.
15PİANİSTLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.

Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

Adanada Koşan Tüm Atların Yarış Stilleri

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yıldızlı bülten’de yayımlanan atların yarış stilleri hakkındaki konumuz ilgili istatistiki veriler ve yarışları izleyerek hazırlanmıştır. Alıntı yapılarak dahi paylaşılması, dağıtılması yasaktır.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8