23 Mart Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko

Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko

Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko

Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko

1.AYAK: Muhtemelen çok ağır bir tempo olacağından formda sprinterleri geri plana iteceğiz. Özellikle startı ağır alsa da tempodan dolayı öne erken sarkacak olanAT İSMİ GİZLİ dikkat diyoruz. Sorunları halledilmişse bugün bu rakipleri kolay bile geçebilir. AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda kazanma şansı yüksek diğer isim. AT İSMİ GİZLİ kazanma karakteri zayıf olsa da iyi yer tutup güzel son verebilirse bugün olabilir.

2.AYAK: Günün zor koşusunda özellikle AT İSMİ GİZLİ dikkat edelim. Kısa ara sonrası çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Muhteşem bir dönüş yarışı beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ  sizlere BANKO önereceğimiz isimdir. Bu at hakkındaki detaylı yorumları whatsapp abonelerimize gönderdik.

4.AYAK: Derby niteliğinde olan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ mücadelesine müthiş form tutan AT İSMİ GİZLİ katılacaktır. Ayırmsız yazalım.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son yarışında sürekli dışa açılmaya zorlandığı için geç kalmıştı, akışlı sprintini virajdan sorna devam ettirebilse belkide rahat kazanabilirdi. Bugün nispeten uygun rakiplerini geride bırakması gerekir. Alternatif BANKO adayıdır. Yine geç kalırsa devreye AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ girebilir.

6.AYAK: Ciddi hazırlıktan geçen AT İSMİ GİZLİ ahır tüyosu olarak geldi. Bugün yarın kazanır dikkat. Bugün nispeten uygun rakipler yanında AT İSMİ GİZLİ mutlaka etkili olacaktır. Önde fazlaca yorulmazsa AT İSMİ GİZLİ iddialı olur. AT İSMİ GİZLİ ise binici tercihinden dolayı yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ideal mesafesinde olmazsa olmazımız. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ için grup nispeten sert olsa da iyi bir jokey binmişken es geçecek değiliz. AT İSMİ GİZLİ kalitesi ile sigorta.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: ***
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: *
  4. AYAK: ***
  5. AYAK: *
  6. AYAK: *****

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko Adanada Sürpriz ama Sağlam Banko