Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko 9 mart 2021

Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko

Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko

**** ****** *****

2. Koşu Saat: 15:00 Handikap 16, 4 ve Yukarı İngilizler 2100 Kum

Mükemmel formunu koruyan AT İSMİ GİZLİ yine benzer rakipler ve benzer şartlarda kazanabilir. Bugün için sürpriz bir yarış beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ gibi takip atlarımızı kuponlara ekleyelim.

3. Koşu Saat: 15:30 Handikap 17, 4 ve Yukarı Araplar 2000 Çim

Sırası gelenlerin yarış kazandığı bu koşuda pek te ayırım yapmanızı istemiyoruz. Boş kilolu formsuz isimlerden veya çim bekleyen sürpriz isimlerden beklenmedik performanslar gelebilir.

4. Koşu Saat: 16:00 ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı Araplar 2100 Kum

İyi gruplarda da önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ bugün tam da kazanabileceği şartları bulmuş durumda. İyi form durumunu koruduğunu bildiğimiz safkan bu rakipleri geçip özlediği birinciliğe ulaşacaktır. BANKO

5. Koşu Saat: 16:30 KV-9, 4 ve Yukarı İngilizler 1200 Kum 

AT İSMİ GİZLİ için dinçlik yarışlarını iyi yapar demiştik zira yanıltmadı, normalde dinçlik yarışı sonrasında yorgunluk belirtileri olabilir fakat bu safkan için bu geçerli değil, kazanmaya yakındır. Banko önermememizin sebebi AT İSMİ GİZLİ ‘dur. Yarışın temposunu önde boş kalacak olmasına rağmen yüksek tutan ** sayesinde etkili sprint yapabilecektir. ***’ın hatalarını değerlendirecektir.

6. Koşu Saat: 17:00 G 3, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

Son dönemde iyi koşup kazanamasa da istikrarlı görüntüsü ile güven veren AT İSMİ GİZLİ  ciddi hazırlandığı bu koşuyu lehine çevirebilir. AT İSMİ GİZLİ yarışın süratli geçmesi halinde etkili gelebilir. Bu aralar çok koşan AT İSMİ GİZLİ bugün de yazılmalı. Yarışın temposuna göre AT İSMİ GİZLİ ekürileri çok şanslı durumdalar. Son yarışında toparlandığını söylediğimiz AT İSMİ GİZLİ bir alt grubu kolay geçmiş olsa da hadi dedikçe uzayan görüntüsünü bugün de yansıtırsa hata affetmeyecektir.

7. Koşu Saat: 17:30 Handikap 15/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1800 Çim

Öncelike yazılmasını önereceğimiz isim AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Ciddi rakipleri gibi arası olsa da hazırlıkları çok iyi ve mesafeye de yatkın durumu ile kuponlara ilk sıradan yazalım. AT İSMİ GİZLİ ise kazandığı yarışta çok beğenilmişti, kolay görüntüsü ile çok rahat ara kapatabilen safkan bugün için koşarım derse rakip tanımaz.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko
Whatsapp iletişim linkimiz

Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko

Adanada Tüyolu Atlar Sağlam Banko