22 Mart Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı

Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı

Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı

1.AYAK: Oldukça süratli geçmesi beklenen kısa mesafeli bu yarışta AT İSMİ GİZLİ etkili bir sprint izleyebiliriz. Eğer trafik sorunu yaşar veya tempoda değişiklikler olursa o zaman burası karışır.

2.AYAK: Dinçlikle çok koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ takip atımız olup kazanması uzun sürmez dikkat. AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda bomba yapabilecek durumda. AT İSMİ GİZLİ sahada konuşulan isim. Düzelen AT İSMİ GİZLİ , ekibinin inandığı AT İSMİ GİZLİ ve istikrarlı yarışlarına istinaden AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün etkili bir yarış bekleniyor dikkat. Muhtemelen boş kalacak olan AT İSMİ GİZLİ bu rakiplere rahatlıkla direnebilecek güce sahip. AT İSMİ GİZLİ üstün formu ile yine yazılmalı. Sorunlarından dolayı eksik koşan AT İSMİ GİZLİ bu grupta gücünün yarısını koşsa adını duyurur.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ üstün sürati ve mükemmel formu ile uygun rakipler yanında öne çıkıyor fakat kendisi gibi süratli rakipleri de mevcut. Ağır kilosundan dolayı bu isimler tarafından yorulursa güvenenleri yatırabilir. Bizim favorimiz AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Ciddi şekilde yarış içi avantajları bulunan safkanın form durumuda mükemmel, bu grubu etkili sprinti ile geride bırakabilir. Ara sonrası ciddi hazırlıkları bulunan etkili sprinter AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi, dikkat edelim.

5.AYAK: İki at ile rahat bir koşu izleyeceğiz muhtemelen. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün için kolay tempoda liderliği alıp bitirmek isteyecektir. Bunu başarmaya yakın olduğunu söyleyebiliriz. Tabiki AT İSMİ GİZLİ hemen arkasında onu takip edip ayırmaya çalışacaktır. İkisi arasında ise %60 AT İSMİ GİZLİ %40 AT İSMİ GİZLİ şanslı diyebiliriz. Sağlam kuponlarda ayırmayalım.

6.AYAK: Önde tempo yapacak isimlerin kilo ve yarış arası dezavantajlarından dolayı ağır tempoda hemen arkalarında üçüncülükte konumlanacak olan AT İSMİ GİZLİ çok etkili bir yarış bekliyoruz. AT İSMİ GİZLİ bu aralar çok formda ve kazanacak yarış kolluyor dikkat.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: ****
  4. AYAK: ***
  5. AYAK: **
  6. AYAK: **

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı

Ahırdan Tüyolu Sağlam Bursa Altılısı