20 Nisan Ankara Altılı Bul

ankara-altili-bul

Ankara Altılı Bul – Günün Bankosu

ankara-altili-bul

1.AYAK☛ Yarışta net bir kaçak atın olmadığını görüyoruz. Kilo avantajlarının olmadığı ve gidişatta tamamen anlık taktiklerin sonuç belirleyeceği bir yarış olacak.


2.AYAK☛ Yarış gören 2.PÜR DİKKAT için tüm şartlar lehine, biniciden de iddialı olunca bizede BANKO yazmak düşüyor.


3.AYAK☛ 5.MİRAYKIZ için çok iyi diyorlar, ilk yarışında ne yapar bilemeyiz ama bugün yarın kazanır bu tay. 3.GELİNBAŞI ilk yarışı için iddialıydı. Bugün de çok güveniliyor.


4.AYAK☛ Yarış gören kaliteli isim 5.YAVUZUM öncelikle yazalım. Süratli geçmesi muhtemel yarışta önlerde tutunup düzlükte bu rakipleri ayırabilir. 6.NARLICA GÜZELİ 1200-1300 arası her grupta iddialı olur dikkat. Etkili binicisi ile bu kez süratli yarışta sprintini iyi ayarlayacağını düşündüğümüz 3.ÇEÇEN KIZI sürpriz yapabilir.


5.AYAK4.GÖKÇEBAYIR sahada da çok konuşulan bir isim. Bugün için üzerine koyarak geleceği bu koşuda iddialı olacaktır. 1.BENİM GÜLÜM kilo ağır olsa da boş kalıp çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Eğer BADEM AĞACI ekürisine kendisini feda edip yarışı süratlendirmek isterse 2.HAZİNEM ‘de şanslı olacağından sprint kontejanından yazılmalıdır.


6.AYAK☛ Yarış içi şartlar 1.ŞENKARDEŞ’e yarayacak olsa da bu kiloda sonlarda ne yapabilir kestirmek güç. 55 civarı olsaydı tek yazılırdı. 9.OĞLUM YUSUF’a dikkat sahada beğenilen bir isim olup bu kilolarda hata affetmeyecektir. 8.ÇAKIRALİ çok formda ama yarış süratlenmedikçe kazanması zor olacaktır, yazsan olmaz yazmasan olmaz durumu ile kuponlara ekliyoruz. 7.ÇÖMLEKÇİ KIZI için grup sert olsa da önüne alacağı şenkardeşin kilodan etkilenip gerilemesini ilk değerlendirecek safkan olabilir. 3.ALDENİZ gruptan üstün olup iyi hazırlıkları ile iddialı olabilir. 4.BABAHAKKI koşarım derse düzlükte transit bir sprint izleyebiliriz. 2.GÜLDÜRENKIZ kısa mesafelerde ihmale gelmez. 6.SAFİRA kısa mesafelerde iddialı olabilir.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 2
3.AYAK: 5,3
4.AYAK: 5,6,3
5.AYAK: 4,1,2
6.AYAK: 1,9,8,7,3,4,2,6

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

ankara altılı bul ankara altılı bul