Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021

Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021

Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021 sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

10 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59.50 kg, 1500 Kum yarışında hedefli atlar, iyi hazırlananlar ve uzman görüşleri yorumlarımız hazırdır. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 10 haziran 2021 Ankara altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 2200 Çim pist mücadelesinde takip atlarımızında bulunduğu detaylı ikinci ayak altılı yorumunu okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 10 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1400 Kum piste olacaktır. Bu koşu ile alakalı hedefli atları ve yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Ankara at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1300 Çim pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda yarıç içi şartların lehine gelişeceğini ve ilgililerinin çok iddialı olması sebebiyle banko önereceğiz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Ankara altılı yorumları beşinci ayağında 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1000 Çim pist mücadelesinde ahır önerileri ve sahadan duyumların yer aldığı yorumları okumak için bize yazın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 1500 Kum pist mücadelesinde yıldızlı bülten sizler için önemli bilgiler hazırladı. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


10 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021 Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bülteni satın alarak yorumları her gün cebinize alabilirsiniz. 2 Aylık abonelik kampanyasında Bülten fiyatı KDV dahil günlük 1,66 TL denk gelmektedir. Uzman görüşü, detaylı altılı yorumları ve altılı şablonu okumak için bizimle iletişime geçin.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

Ankara Altılı Tahminleri 10 haziran 2021