Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021 Sağlam bankolu güzel program

at

Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021 sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan Ankara at yarışı tahminleri 29 mayıs 2021 ve altılı kuponu için istanbul altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 1500 Metre Sentetik pistte yapılacaktır. Bu koşudaki takip atlarımız, uzman görüşleri ve at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 29 mayıs 2021 ankara altılı tahminleri ikinci ayağında 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021

3.AYAK: Bugün 29 mayıs 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı Araplar, 57 kg, 60 kg, 2400 Çim pistte olacaktır. Kilo farkları ve saha önerileri ile alakalı yorumlarımızı okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

4.AYAK: Ankara at yarışı tahmini dördüncü ayağında 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 2200 Kum pist mücadelesi olacaktır. Yamak 2 mücadelede 4 yaşlı atların mücadelesinde hazırlıkları ile göze çarpan isimleri paylaştık. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Ankara altılı yorumları beşinci ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1900 Çim pistte olacak yarışta dikkat çeken atlar ve önemli tüyolar mevcuttur. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 1500 Kum pist mücadelesinde ahır önerileri ve takip atlarına ağırlık verdik. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


Ankara Altılı Tahminleri 29 mayıs 2021
ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: Ankara Altılı tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz