Ankarada günün sürpriz atları

Ankarada günün sürpriz atları 17 kasım 2020

1.AYAK:

  • Zor bir koşu ile altılı ganyan başlıyor. Biz yarışın ve arasında geçeceğini düşünüyoruz.


2.AYAK:

  •  bugün çok konuşulan isim. İyi hazırlıkları ile  ciddi rakip olabilir.


3.AYAK:

  • Kısa ara sonrası iyi dönen  kumda da iddialı olacağını kanıtlayacaktır. Mükemmel hazırlıkları olan için de dinçlik yarışını iyi yapacak deniliyor. Artan formu ile  kuponlarda olmalı. Ankara kumunda sürpriz yapabilecek kıvamdaki ve son yarışına istinaden sağlam kuponlarda değerlendirilebilir.


4.AYAK:

  • Bu tip mesafeleri seven için sentetikteki son yarışını görmezden gelin denildi.  ahırlarında ciddi hazırlıklar var. Bu kez farklı bir binici ile şansını deneyecek olan  ihmale gelmez.

 
5.AYAK:

  • Bu koşuda  ve diğerleri diye ayırım yapabiliriz, son dönemde formsuz gibi gözükse de çok kaliteli atlar ile istanbulda yıprandığını biliyoruz , bu grubun üstünde kalitesi ile kiloya rağmen kazanma şansı vardır. Kilodan dolayı eksik kalırsa diğer tüm atların şansı eşit olacağından kapatmak mantıklı seçenektir.


6.AYAK:

  •  pistte en çok beğenilen isim olara dillenmekte. Yarışına taşırsa muhtemelen kazanır.  starttan iyi çıkabilirse sürpriz yapabilir dikkat. Adana ekibinin önerdiği  iyi koşması muhtemel isimler arasındadır.

    Ankarada günün sürpriz atları 17 kasım 2020

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK:
2.AYAK:
3.AYAK:
4.AYAK:
5.AYAK:
6.AYAK:

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.