At Yarışı Tahminleri BURSA 15 KASIM 2021

at yarışı tahminleri

Bursa At Yarışı Tahminleri hazır. 1 SÜRPRİZ BANKOLU bursa altılı tahminlerimiz güncellendi. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

15 kasım 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

at yarışı tahminleri
15 kasım 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa At Yarışı Tahminleri 15 kasım 2021

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

1.Koşu:15:00Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Kum

1.AYAK:  8) Carpe Diem Baby, ilk yarışında çok güvenilen bir taydı. Ancak yarış içerisinde çok kolay olmasına rağmen, teşviklere cevap vermedi. Sonraki yarışında çimde’de benzer bir durum yaşandı. İdmanları mükemmel olan tayın kazanması için yarış içi problemi giderilmesi gerekiyor. Belki, daha süratli yarışlarda bekleme yaparak başarılı olabilir. Bugün için yine ilk sıradan kuponlara yazalım. 2) Cix Life, bugün tokaçoğlu ile mutlaka çok koşacaktır. Zira ilk yarışıkda takibe alın önerisi gelmişti. İyi hazırlıkları ile buraya tam hedef katılıyor. 3) Colour Of Light, ilk yarışından itibaren sahada çok konuşulan bir tay. Mükemmel durumu ile kazanması uzun sürmez. 4) Çayırağası‘da takip atlarımızdan biridir. Zaten yarışlarıda iyi olan tay, kuponların olmazsa olmazıdır. 5) Özkan Rüzgari takip için önerildi.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

15 kasım 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş