4 MAYIS 2021 Bankolu Ankara Altılı Tahminleri

Bankolu Ankara Altılı Tahminleri

Bankolu Ankara Altılı Tahminleri

1.AYAK

Puanları 46 – 88 arası olan 4+ yaşlı Safkan İngiliz atlarına mahsus bu koşuda Takip atımız 7.SÖNMEZBEY yarış içi şartları lehine bulacak, muhtemelen çokta rahatsız edilmeden yarışın liderliğini alıp boş kilosu ile sonuna kadar bu rakiplere direnecektir. Sonlarda geçilecek at bulursa o zaman burası karışır. Şablon sıralamasını dikkate alınız.

2.AYAK

At yarışı tahminlerimizin en önemli ayağı olan bu koşuda Bu grupta liderliği alacak kimse yok. Öne erken çıkan herhangi bir atın kazanma şansının çok yüksek olduğunu belirtelim. Takibe almamız önerilen ve bugün yarın kazanır denilen sürpriz isim 4.ALADİNİ bugün bu şartları değerlendirebilir dikkat. 1.AYMELEKCAN gruptan üstün oluşu, iyi yerde yarışı sürdürecek olması gibi avantajları mevcut. Mesafeyi de deneyimlemiş olup bu ağır tempoda istediği gibi yarışı kısaltabilecektir. Dolayısıyla çok şanslı olduğunun altını çizelim. Mesafeyi çıkartabilirse sevdiği çim pistte 3.ÜÇGÜZEL kalitesi ile yazılmayı hak ediyor. 5.BENZENCİ geçen sezonki formuna ulaşmış gözüküyor.

3.AYAK

6.BÜYÜKKALE son sert grup yarışını görmezden gelirsek yeterince yarış görüp sevdiği ankara çim pistinde uygun rakipleri ve tam aradığı gidişattı yakalamış durumda. Yarışı süratli götürecek çok fazla isim varken mükemmel sprintini sergileyebileceği bu koşuda sürprizi yapabilir dikkat. 5.SAKARYA GÜZELİ süratli atları düzlükte atlayıp direnmeye çalışacak, dayanıklılığı ile yazılmalı. Öndeki isimlerden ise 1.KUMMA kuponlarda bulunduralım. Bu mesafede kilonun çok bir önemi olmadığı ve müslüm ile yarışı güzel yerde götüreceği için kazanma şansı vardır.

4.AYAK

3.NESTOR için sevdiği şartlar yine oluşmuş durumda. Bu tip şartlarda öndeki atı yakın takip edip düzlükteki seri atakları ile sonuca gidiyor. Bugün için rakip olarak öncelikle 4.SUN TIME yazalım zira bu aralar formunda inanılmaz artış var. Son olarak startta kalmazsa 6.EXPECTANCY ‘nin bu aralar çıkış yarışı yapacağını belirtelim. Yazmayanlara cezayı kesebilir.

5.AYAK

Hayatının ilk yarışında kazanan ata yapacak birşeyi bulunmayan ancak arka grubu da dağıtıp görüntüsü ile hayran bırakan 7.PEKALP bugün çok güvenilen bir tay olup kolay kazanması beklenmektedir. BANKO

6.AYAK

Süratli isimlerin çok olduğu bu koşuda ilk şansı 12.ÇİLİNGİR e veriyoruz, boş kilosu ve mükemmel form durumu ile bu gruba diş geçirebilir. 1.PALA SALİH lehine şartlar yakaladığında mutlaka iyi koşar. 13.BİCEROĞLU kiloya rağmen bu kez usta jokeyi ile rakip tanımayabilir. 7.BABÜRBEY ön grubu yakın takip ederek kendine şans arayacaktır. Yarış gören 6.SUNGURLU mesafenin etkili ismidir, yarış içi şartlar da lehineyken sürpriz yapabilir. 5.SELDA HANIM ‘da mesafeyi kısaltırsa iddialı olabilir. 2.AKAĞAÇ ve 9.ENERGİN sigorta.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 7,4,3,6,5,9,8
2.AYAK: 4,1,3,5
3.AYAK: 6,5,1
4.AYAK: 3,4,6
5.AYAK: 7
6.AYAK: 12,1,13,7,6,5,2,9

@ yildizlibulten
altılı yorumları whatsapp
NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Bankolu Ankara Altılı Tahminleri Bankolu Ankara Altılı Tahminleri

Bankolu Ankara Altılı Tahminleri