Bankolu bursa altılı tüyoları 30 kasım

Bankolu bursa altılı tüyoları 30 kasım 2020

1.AYAK:

  • Zaman zaman inişli çıkışlı sürpriz performanslar gösteren banklo altılı tüyoları bursa çok ta güvenilecek bir yanı olmasa da gerek son yarışı, gerek se son yarışından sonraki hazırlıkları bakımından ön plana çıkıyor. Bugün koşarım derse bu rakipleri geçecektir. BANKO


2.AYAK:

  • Arasına rağmen banklo altılı tüyoları bursa öncelikle yazılmalı. İyi hazırlanan banklo altılı tüyoları bursa , ahır önerisi banklo altılı tüyoları bursa, toparlanan banklo altılı tüyoları bursa , sürprize hazır banklo altılı tüyoları bursa ve sahada çok konuşulan banklo altılı tüyoları bursa kuponlarda olsun. banklo altılı tüyoları bursa bu yarış dahil takibe alınsın.


3.AYAK:

  • Bu rakiplerden farklı kalitesi ile banklo altılı tüyoları bursa öne çıkıyor. Lakin son yarışlarında kilodan kaynaklandığını düşündüğümüz kazanamama problemi var. Bu sebeple yanına çok formda iki rakibi banklo altılı tüyoları bursa ve banklo altılı tüyoları bursa yaızlmasını öneriyoruz.


4.AYAK:

  • Rakibe göre koşan banklo altılı tüyoları bursa sert grupları dahi geride bırakabilecek potansiyele sahip. Bugün için her an yarış kazanacak forma sahip takip atımız banklo altılı tüyoları bursa ciddi rakibi olacaktır.

 
5.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


6.AYAK:

  • Bursa kumunda kötü koşmaması gereken banklo altılı tüyoları bursa günündeyse sürprizi yapar dikkat. İyi ellerde bakılan banklo altılı tüyoları bursa sıkı hazırlandığı bu koşuda ihmale gelmez. Bu aralar farklılaştığı gözlemlenen banklo altılı tüyoları bursa  bu yarış dahil takibe alınmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa
2.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa
3.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa
4.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa
5.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa
6.AYAK: banklo altılı tüyoları bursa

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Bankolu bursa altılı tüyoları

whatsapp iletişim

Bankolu bursa altılı tüyoları